Daniel Craige zdecydował, że córki nie otrzymają jego majątku. Wyjaśnił, co chce z nim zrobić

Daniel Craig
Daniel Craig
Źródło: Getty Images
Daniel Craig ma dwie córki. Pierworodna jest już dorosłą kobietą. Ella Loudon ma 31 lat i próbuje swoich sił w aktorstwie oraz modelingu. Za to córka aktora i Rachel Weisz ma dopiero sześć lat. Grace jest chroniona przez swoich rodziców. W sieci trudno znaleźć zdjęcia dziewczynki. Daniel Craig postanowił, że nie rozda pociechom swojego majątku. Podał powód.

Daniel Craig jest brytyjskim aktorem teatralnym i filmowym. To odtwórca roli Jamesa Bonda w pięciu filmach z tej serii: "Casino Royale", "Quantum of Solace", "Skyfall", "Spectre" i "Nie czas umierać". Gwiazdor obecnie związany jest z aktorką Rachel Weisz, którą poślubił w 2011 roku podczas prywatnej ceremonii. W 2018 urodziła im się córka Grace.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach

Daniel Craig zdradził, co zrobi ze swoim majątkiem

Starsza córka Daniela Craiga to owoc jego krótkiego małżeństwa z Fioną Loudon. Para pobrała się w 1992 roku, a rozwiodła już dwa lata później. Ella towarzyszyła ojcu na czerwonym dywanie podczas uroczystej premiery filmu "Na noże 2". Brytyjka poszła w ślady taty i realizuje się jako aktorka. Na razie nie ma na koncie głośnych filmowych ról. Próbuje sił również jako modelka.

Młodsza pociecha aktora jest chroniona przez rodziców przed błyskiem fleszy. Jest ich oczkiem w głowie. Daniel Craig ma dobre relacje z córkami, ale nie zamierza przekazać im swojej fortuny. Portal CNBC poinformował, co artysta chce zrobić z majątkiem. Aktor uważa, że jeśli umrze jako bogacz, oznacza to porażkę. Z tego też powodu nie planuje zostawić córkom pieniędzy.

"To byłoby niesmaczne. Zgodnie z moją filozofią albo się tego pozbędę, albo oddam, zanim odejdę" - powiedział w wywiadzie dla "Candis Magazine".

Co ciekawe w Hollywood znajdzie się kilka innych gwiazd, które mają podobne zdanie. Na przykład Elton John, który zapowiedział, że zabezpieczy swoje pociechy finansowo, ale nie zostawi im całego majątku. "Nie można podawać dzieciom wszystkiego na tacy. To rujnuje im życie" - powiedział w rozmowie z Daily Mirror. Z kolei Bill Gates stwierdził, że ułatwi dzieciom start i przepisze im "tylko" dziesięć milionów dolarów.

Poniżej Ella Loudon i Daniel Craig na premierze filmu "Nie czas umierać".

Rachel Weisz zdradziła, jakim ojcem jest Daniel Craig

Jakiś czas temu żona Daniela Craiga ujawniła w wywiadzie, jaka jest jej córeczka. Potwierdziła, że jej tata jest wspaniałym ojcem. Przytoczyła zabawną historię, w której zdradziła, że aktor pokazał dziewczynce "Gwiezdne wojny". Aktorka rzadko mówi o życiu rodzinnym, więc była to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się, co dzieje się w jej domowym zaciszu.

"Daniel i nasza córka oglądali 'Gwiezdne wojny. To była relacja ojciec-córka, rodzaj więzi, który zaczęli od oryginalnej trylogii. Moja córka dostała obsesji. Ciągle powtarzała: 'Wygoogluj to. Wygoogluj to. Jak wygląda Darth Vader pod swoją maską?'" – powiedziała w "The Late Show with Stephen Colbert".

Okazało się, że dziewczynka zafascynowała się czarnym charakterem aż za bardzo. Ostatecznie jej rodzice musieli zmusić ją do zaprzestania seansu "Gwiezdnych wojen". Jaki miał na to sposób Daniel Craig?

"Postanowił powiedzieć jej, że 'Gwiezdne wojny' są zepsute. Byliśmy w Londynie, kiedy to się stało, więc podsumowała tylko: 'Tata powiedział, że 'Gwiezdne wojny' są zepsute, więc nie mogą ich już oglądać'. Potem dotarliśmy do Nowego Jorku, a ona od razu zapytała: 'Czy 'Gwiezdne wojny' są zepsute również w Nowym Jorku?'. I usłyszała, że nic się w tym temacie nie zmieniło" - wspomina aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości