Danuta Stenka zabrała córkę na salony. Zobaczcie, jak dziś wygląda 25-letnia Wiktoria. Podobna do mamy?

Danuta Stenka
Danuta Stenka
Źródło: MWMEDIA
Danuta Stenka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Zazwyczaj trzyma życie prywatne z dala od mediów, jednak ostatnio zrobiła wyjątek i zabrała swoją młodszą córkę na jubileuszowy pokaz Macieja Zienia. Zobaczcie, jak dziś wygląda 25-letnie Wiktoria.

Danuta Stenka zaczęła swoją karierę na początku lat 80. Widzowie szybko pokochali ją za charyzmę i serdeczność. Fani uwielbiają jej role w produkcjach takich jak "Chopin. Pragnienie miłości", "Nigdy w życiu!", "Katyń", "Nad życie", "Uwikłani", "Idealny facet dla mojej dziewczyny" czy "Planeta singli".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZTSTENKA_SLUB
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Tak wygląda najmłodsza córka Danuty Stenki

Mało kto wie, że Danuta Stenka od 1988 r. jest w szczęśliwym związku małżeńskim z aktorem Januszem Grzelakiem, z którym w 1993 r. powitała na świecie pierwsza córkę Paulinę, a pięć lat później ich rodzina powiększyła się o kolejną córkę Wiktorię.

"Moje córki nie chodzą ze mną za kulisy teatralne czy na plany filmowe. Nie sprzedaję ich do żadnych spektakli, filmów, reklam, serialu, nie prowadzam na castingi, choć były takie propozycje. Nie wprowadzam ich w show-biznes" - mówiła kilka lat temu aktorka w rozmowie z "Galą".

Danuta Stenka stroniła od życia w blasku fleszy, jednak czasami zdradzała rąbki tajemnicy z życia prywatnego. Stąd wiemy np., że jej córki nie poszły w ślady znanych rodziców, tylko obrały własny kierunek. Najstarsza Paulina skończyła studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie o specjalizacji psycholog kliniczny i szkoli się w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

25-letnia Wiktoria ukończyła tę samą szkołę, co starsza siostra. Może pochwalić się tytułem magistra na kierunku psychologia biznesu. W ubiegłym roku Wiktoria złożyła papiery na kolejny kierunek studiów, jednak tym razem jest on związany ze wzornictwem.

Ostatnio odbył się jubileuszowy pokaz Macieja Zienia, na którym gościła plejada polskich gwiazd. Pojawiła się na nim również Danuta Stenka, która oszołomiła swoją kreacją i fryzurą. To jednak nie koniec, bowiem aktorka zabrała ze sobą młodszą córkę Wiktorię. Zobaczcie, jak dziś wygląda 25-latka.

Danuta Stenka z córką Wiktorią Grzelak
Danuta Stenka z córką Wiktorią Grzelak
Źródło: Kapif

Danuta Stenka o córkach

Jakiś czas temu Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała:

- Jestem wdzięczna niebiosom za to, że one mają inne zawody. Oczywiście, gdyby się okazało, że któraś z nich ma takie marzenie, to ja nie rzucałabym im kłód pod nogi, ale na pewno bardzo bym się denerwowała. Mam tego wielką świadomość, że w tym zawodzie, nawet gdyby były wyposażone przez los w jakieś super talenty, ogromne znaczenie ma tak zwane szczęście i ja jestem tego najlepszym przykładem - powiedziała nam w rozmowie Danuta Stenka.

Aktorka przyznała przy tym skromnie, że za jej wielką karierą stoi… jedynie szczęście. 

- Mnie spotkało bardzo wiele szczęścia. Nie mam charakteru zdobywcy. Mam go tylko wtedy, gdy znajduję się na poligonie, kiedy jestem w walce, ale to dotyczy tylko mojej pracy. Natomiast zupełnie nie mam go zakulisowo. Prawdopodobnie, gdyby nie ludzie, których spotykałam, gdyby nie ta droga, którą mi wymyślił los, pewnie nie ruszyłabym się dotąd ze Szczecina z mojego pierwszego teatru. W ogóle prawdopodobnie nie zostałabym aktorką, bo to właśnie osoby trzecie zdecydowały o tym, że się znalazłam w tym zawodzie - zaznaczyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości