David Beckham skończył 49 lat. Victoria Beckham złożyła mu wruszające życzenia

David i Victoria Beckhamowie
David i Victoria Beckhamowie
Źródło: Getty Images
David Beckham to legenda piłki nożnej i ikona stylu. Sportowiec świętował 2 maja 49. urodziny. Spędził ten dzień w towarzystwie najbliższych, a przede wszystkim ukochanej żony. Para podzieliła się tym szczególnym momentem w mediach społecznościowych. Victoria Beckham opublikowała serię zdjęć, do których dołączyła uroczą dedykację dla męża.

David i Victoria Beckhamowie są jedną z najbardziej popularnych par w branży rozrywkowej. Kiedy się spotkali, on był obiecującym młodym piłkarzem, marzącym o podboju świata, a ona była gwiazdą zespołu Spice Girls. Ich drogi skrzyżowały się w 1997 roku i niemal natychmiast połączyła ich silna więź. Zaledwie dwa lata później urodziło się ich pierwsze dziecko. Trwają w związku już ponad dwie dekady i nadal są nierozłączni.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Matthias Schoenaerts o serialu "Reżim" z Kate Winslet
Źródło: "Co Za Tydzień"

David Beckham skończył 49 lat

Z okazji urodzin męża na Instagramie Victoria Beckham podzieliła się zdjęciami, które ukazują ich w różnych chwilach - podczas romantycznego spotkania w eleganckiej restauracjach oraz podczas czułego uścisku W opisie do zdjęć gwiazda nie tylko złożyła Davidowi Beckhamowi życzenia, ale również wyraziła swoją wdzięczność i miłość. Podkreśliła też jego rolę jako najlepszego taty i męża.

"Wszystkiego najlepszego David. Uwielbiam nasze wspólne starzenie się! Nie jesteś daleko za mną!!!! Jesteś naszym wszystkim!!!! Najlepszy tata i mąż, wszyscy bardzo cię kochamy" - czytamy w emocjonalnym wpisie Victorii Beckham.

Beckhamowie jest mają czwórkę wspaniałych dzieci: trzech synów - Brooklyna, Romea i Cruza oraz córkę Harper, które również zostały oznaczone we wspomnianym poście.

Victoria Beckham obchodziła 50. urodziny

17 kwietnia urodziny obchodziła z kolei Victoria Beckham, która w tym roku skończyła pełne 50 lat. Jej mąż postanowił uczcić to wydarzenie i zaskoczyć żonę niecodziennym prezentem. Na swoim profilu na Instagramie opublikował filmik, który został specjalnie stworzony na tę okoliczność. Filmik ten jest swoistym skrótem z życia jubilatki i zyskał wielkie uznanie wśród internautów. Nie zabrakło też serdecznych życzeń od bliskich.

Filmik zaczyna się od krótkich życzeń od dzieci Beckhamów - Brooklyn i Romeo, które w tamtym czasie były jeszcze małe. Następnie przenosimy się do czasów, kiedy Victoria była dzieckiem, potem młodą dziewczyną, aż po moment, kiedy zaczęła rozwijać swoją karierę muzyczną w zespole Spice Girls.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości