Kevin Mglej wziął pod skrzydła nową gwiazdę. "Muzyka zawsze była moją pasją" [TYLKO U NAS]

Kevin Mglej
Kevin Mglej
Źródło: MWMEDIA
Kevin Mglej z pewnością wielu zaskoczy wyzwaniem zawodowym, którego się podjął. Twórca przebojów gwiazd wziął pod swoje skrzydła młodego wokalistę Miłosza Skierskiego. Okazuje się jednak, że rola menadżera nie jest mu obca. W rozmowie z Norbertem Żyłą dla cozatydzien.tvn.pl obaj omówili swoje nowe przedsięwzięcie, rozwój zawodowy i artystyczne plany.

Kevin Mglej od lat spełnia się zawodowo jako wzięty tekściarz. Twórca ma na swoim koncie współtworzenie przebojów wielu czołowych gwiazd. min. Roksany Węgiel, Blanki czy Justyny Steczkowskiej.

Miłosz Skierski to młody wokalista, który zyskał wielu fanów zdobywając drugie miejsce w preselekcjach do konkursu Eurowizji Junior 2020. Jego nowa piosenka "Mogę Latać" to utwór mówiący o determinacji oraz wierze w siebie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros.

Kevin Mglej o nowej współpracy

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Kevinie, ostatnie tygodnie to prawdziwy czas zmian w twoim życiu: odcięcie się od mediów społecznościowych, ślub, a teraz nowe zawodowe wyzwania. Jak wpływają na ciebie te zmiany?

Kevin Mglej: Zasadniczo nie jest to nowe wyzwanie zawodowe, od pięciu lat jestem współwłaścicielem agencji marketingowej HOH, w której realizujemy duże kampanie marketingowe. Razem z moim wspólnikiem Rafałem Janikiem podjęliśmy strategiczną decyzję dla naszego biznesu o rozwoju kolejnej komórki, w której rozwijamy działalność managmentową, która poza działalnością influencer marketingową i social mediową stanowi kor działalności naszej grupy. Komórka managmentowa powstała już kilka lat temu a jedną z pierwszych osób, której działalnością w sieci postanowiliśmy się zająć był Marcin Korcz. Teraz obok Miłosza jest też producent muzyczny i kompozytor PawBeats czy mistrzyni Polski w surfingu do lat 15 i 18 Julia Szulik. Jest to tylko część osób z którymi współpracujemy a lista stale się powiększa.

Do tej pory wraz z ekipą "Wolf House Production" tworzyłeś przeboje czołowych polskich gwiazd, a teraz zostałeś również menagerem. Skąd pomysł na obranie akurat takiej zawodowej ścieżki?

Tak jak wspomniałem, jest to działalność bardzo naturalna dla naszej agencji. Działem zarządza Karolina Szaniawska a ja wspieram rozwój naszego managmentu. Miłoszem postanowiłem zajmować się osobiście, ponieważ bardzo wierzę w jego potencjał, jest młodym, bardzo zdolnym artystą, którego poznałem przy pracy w studio. Co do tworzenia muzyki obrałem indywidualną ścieżkę tekściarza i nie jestem związany z żadną grupą producencką. Muzyka zawsze była moją pasją, ale główny fokus zawsze był i będzie skierowany na działania biznesowe naszej grupy.

Pierwszym twoim podopiecznym został uzdolniony wokalista Miłosz Skierski. Jak doszło do waszej współpracy i jakie masz na nią plany?

Miłosz jest wybitnie zdolnym młodym człowiekiem, który imponuje mi swoją pracowitością, determinacją i talentem. Wierzę, że może dojść bardzo daleko w świecie rodzimego, jak i zagranicznego show biznesu. Dokładne plany na jego ścieżkę kariery jeszcze tworzymy, ale na pewno jednym z pierwszych kroków będzie płyta i większa ekspozycja medialna w telewizji.

Miłosz Skierski o singlu "Mogę Latać"

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Miłoszu, właśnie wydałeś singiel "Mogę Latać". O czym opowiada piosenka? Co chciałeś przekazać przez nią słuchaczom?

Miłosz Skierski: Chciałem, by "Mogę Latać" poruszało ważny temat walki z własnymi lękami i dążenia do takich pozytywnych zmian w życiu. Singiel opowiada o chwilach zwątpienia i wierze w siebie. Utwór inspiruje do przezwyciężania trudności i do podjęcia działania w kierunku realizacji marzeń i celów życiowych. Chciałem podkreślić z własnego doświadczenia znaczenie pozytywnego podejścia do życia.

Zawsze mogą pojawić się błędy, których nie unikniemy, ważne jest podniesienie się i kontynuowanie walki o swoje szczęście. Starałem się przekazać głębokie emocje związane z moimi wyzwaniami i dążeniem do samorealizacji. Zamysłem na utwór "Mogę Latać" było pokazywanie młodym ludziom, że nie tylko oni zmagają się z wewnętrznymi problemami i nigdy nie są w tym sami. To piosenka, która przypomina, że mimo trudności zawsze istnieje nadzieja na lepsze jutro, jeśli tylko odważymy się marzyć i działać.

Śpiewasz, ale też z powodzeniem realizujesz się jako TikToker. Obserwuje cię ponad 100 tysięcy fanów. Co daje ci ta platforma?

TikTok traktuję jako narzędzie dotarcia do szerszego grona odbiorców, co pozwala mi również promować moją muzykę. Skupiam się nie tylko na Tiktoku, ale również na innych mediach społecznościowych takich jak Instagram czy YouTube. W obecnej dobie artyści, którzy chcą zdobywać coraz większą popularność zobligowani są wręcz do takich działań. Zauważam też, że daję przez to inspirację i motywację innym. Co ciekawe to są nie tylko moi fani ale również ludzie z branży.

Cieszy mnie fakt, że ci młodzi ludzi wspierają również mnie. Posiadam przez moje zaangażowanie obecnie kilkadziesiąt fanpage'ów. W czasie mojego udziału w programach telewizyjnych ta liczba sięgała nawet kilkuset. Jestem niezwykle wdzięczny za fanów, co utwierdza mnie w przekonaniu, że warto to robić dalej i motywować. Dostaję mnóstwo wiadomości a także moi odbiorcy piszą o tym w komentarzach, że daję im siłę do rozwoju i odwagę do spełniania marzeń. Wiele z nich jest również motywujących dla mnie. To taka wymiana pozytywnej energii.

Jakie masz plany na ten rok? Płyta? Trasa? A może czymś innym nas zaskoczysz?

Niedawno, bo kilka miesięcy temu zakończyła się moja świąteczna trasa koncertowa więc myślę, że w tym roku postawię bardziej na tworzenie własnej muzy i skupię się totalnie na rozwoju. Niedługo wjeżdżam do studia i zaczynam tworzyć płytę, co jest dla mnie mega ekscytujące. Wydanie krążka było dla mnie zawsze odległym marzeniem, a teraz wiem, że to się naprawdę dzieje. Zobaczę się z moimi fanami w różnych miastach w Polsce na koncertach plenerowych, bo widzę jak ogromnie napędza mnie to do pracy. Energia od tych ludzi, którzy znają wszystkie piosenki, a czasem nawet jadą na te wydarzenia kilka godzin motywuje mnie do dalszego działania.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości