Jak poznali się Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz? Ich miłość rozwijała się z dala od mediów

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz poznali się dziesięć lat temu. Ich związek rozwijał się z dala od blasku fleszy. Para doczekała się dziecka. Wspólnie wychowują 4-letnią córkę Jaśminę. O rodzinie mówią niewiele. Bardzo chronią swoją prywatność. Przytoczyliśmy najważniejsze fakty o ich związku. Poznajcie ich historię miłości.

Dawid Ogrodnik to bardzo zdolny aktor. W kinach wyświetlany jest teraz film "Johnny", w którym zagrał jedną z głównych ról. Obraz inspirowany jest życiem ks. Jana Kaczkowskiego. Aktor przeszedł dla roli niesamowitą przemianę. Z kolei Marta Nieradkiewicz otrzymała morze nagród za rolę w filmie "Płynące wieżowce".

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz. Jak się poznali?

Jak to zwykle bywa w życiu aktorskiej pary, Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz poznali się w teatrze. Oboje skończyli krakowska szkołę Lart studiO. Aktorka jest o trzy lata starsza od swojego partnera. Jednak do ich pierwszego spotkania doszło w opolskim Teatrze im. Jana Kochanowskiego w 2012 roku. Plotkarskie media rozpisywały się wtedy o tym, że ich uczucie rozkwitło podczas prób do spektaklu "Bracia i Siostry".

Dawid Ogrodnik przyjmował propozycje zawodowe, które sprawiły, że zyskał większą popularność od swojej partnerki. Aktor wyznał, że nie rywalizuje ze swoją ukochaną. Jednak mimo posiadania dziecka oboje umiejętnie prowadzą swoje kariery.

Podejmujemy takie wyzwanie. Z tym że etap rywalizacji mam dawno za sobą. Wybieram role ze względu na ciekawość spotkania, żeby zrobić coś wartościowego, czasami przeżyć coś zwariowanego, a nie dlatego, żeby komuś coś udowadniać

Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz w 2013 roku Źródło: MWMEDIA

Dawid Ogrodnik nie pokazuje zdjęć córki i partnerki

Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz w 2018 roku zostali rodzicami. Nie powiadomili oficjalnie o tym, że spodziewali się dziecka. Doniesienia mediów potwierdziła ówczesna menegerka aktorki Róża Stańcio. Aktor ma profil na Instagramie, ale nie publikuje tam zdjęć ukochanej i córki Jaśminy. Mama 4-latki publikowała zdjęcia z dzieckiem, ale zawsze starała się ukazać ją tak, aby nie miała widocznej twarzy.

Dawid Ogrodnik był gościem podcastu "Wojewódzki&Kędzierski", w którym podzielił się ze słuchaczami opowieścią o córce. Powiedział, że dziewczynka zmusiła go do refleksji i odciągnęła od nałogu. Jej słowa wywołały na nim ogromne wrażenie.

Przestałem palić tak naprawdę, kiedy przyszła do mnie córka i powiedziała: Tato a ty palisz papierosy?. Powiedziałem, że palę, więc ona zapytała: Dlaczego palisz? Od tego się umiera?. Przyznałem, że się umiera i ona odpowiedziała: Chciałabym, żebyś był ze mną jak najdłużej, bo ja cię kocham

Dawid Ogrodnik i Marta Nieradkiewicz na premierze filmu "Ostatnia rodzina" Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości