Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się dziecka. Jak się poznali? Ich historia to materiał na film

Michał i Pola Wiśniewscy. Historia miłości
Michał i Pola Wiśniewscy. Historia miłości
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola niedawno wzięli drugi ślub. Mają synka Falco, a teraz oczekują drugiego wspólnego dziecka. Wychowują jeszcze dzieci z poprzednich związków. Razem będą mieli dziesięcioro pociech. Poznali się na portalu randkowym. Lider Ich Troje ukrywał swoją tożsamość. Kto wyszedł z inicjatywą rozwijania tej relacji?

Lider Ich Troje wiele razy przysięgał miłość i wierność przed ołtarzem. Muzyk wytłumaczył ostatnio, dlaczego tyle razy się żenił. Zdradził swoje podejście do związków. Wyznał, że nie chciał trwać w relacjach, które się wypalały, chciał wszystko zaczynać od nowa.

"Muszę walczyć ze stereotypami, każdemu się wydaje, że mam piątą żonę, bo jestem bawidamkiem, co jest wielką bzdurą. Po prostu jestem uczciwy. Nie trzeba zdradzać swojej kobiety, żeby się rozstać. Oczywiście, że są osoby, które wolą być ze sobą i się do siebie nie odzywać. Ja uważam, że życia się nie da powtórzyć" - tłumaczył w rozmowie z "Faktem".

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał i Pola Wiśniewscy. Jak się poznali?

Michał Wiśniewski poznał swoją obecną żonę miesiąc po rozstaniu z Dominiką Tajner. Nowej miłości szukał na portalu randkowym. Jego ukochana nie miała pojęcia, że rozmawia z gwiazdą estrady.

"Nie wiedziałam, że Wiśnia to Wiśnia. Na swoim profilu miał czarno-białe zdjęcie, więc magia czerwonych włosów nie działała. Dodatkowo nigdy nie byłam fanką Ich Troje ani czytelniczką portali plotkarskich, więc zwyczajnie Michała nie kojarzyłam" - opowiadała w mediach społecznościowych.

Lider Ich Troje był oczarowany poznaną kobietą. To, że sama wiele przeszła i ma dzieci, sprawiło, że muzyk poczuł, że spotkał bratnią duszę. Pola Wiśniewska na początku chroniła swoją prywatność i wolała pozostać anonimowa. Jednak uczucie rosło w siłę. Przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku zakochana kobieta przyjęła oświadczyny Michała Wiśniewskiego. Ślub pary odbył się 13 kwietnia 2020 roku. Uroczystość z uwagi na pandemię odbyła się w ich ogrodzie. Pola i Michał Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską 6 września 2022 roku. Połączyli wesele ze świętowaniem 50. urodzin piosenkarza.

Michał Wiśniewski zadedykował żonie piosenkę pt. "Zatańcz Ze Mną". Pola Wiśniewska zagrała w teledysku do tego utworu.

"Nagrałem kilka szczerych słów o moim już 2,5-letnim związku i relacji pomiędzy 5-krotnym tatą i 5-krotną mamą. Obserwuję swoją miłość, nie mogąc się nadziwić, z jaką dojrzałością podchodzimy do wspólnej przyszłości. Z mojej strony mógłbym powiedzieć: lepiej późno niż wcale, ale i tak wydawało mi się, że każdy kolejny dzień będzie walką o następny. Obopólny szacunek i wsparcie okazują się wystarczające aby cieszyć się z siebie" - pisał Michał Wiśniewski na Instagramie.

Michał i Pola Wiśniewscy z dziećmi tworzą patchworkową rodzinę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Michał Wiśniewski ma trzy córki i syna. Jego ukochana Pola również ma czwórkę dzieci. Jednak w sieci publikuje tylko zdjęcia małego Falco, który urodził się pod koniec stycznia 2021. Wyjaśniła, że nie pokazuje starszych pociech, choć bardzo by chciała, z uwagi na ich decyzję. Jej dzieci nie chcą brać udziału w medialnej dyskusji o ich rodzinie. Piosenkarz i jego żona są dumni z posiadania licznego potomstwa. W drodze jest ich koleje dziecko. Sprawdźcie, jak Michał Wiśniewski skomentował dla nas radosną nowinę.

Jego córka Fabienne Wiśniewska powiedziała nam o tym, jak dogaduje się z Polą Wiśniewską.

Wszyscy mamy z Polą dobre stosunki. W tym wszystkim chodzi o to, żeby tata był szczęśliwy. Nic więcej mnie nie interesuje. Chcę, żeby czuł się dobrze i żeby ktoś go dobrze traktował. Jeśli z Polą jest mu dobrze, to czemu nie? Nie zastanawiam się nad tym, czy powinnam ją lubić, czy nie. Dobrze im jest razem, ja się z tego powodu cieszę, więc dbam o to, żeby nasza relacja też była w porządku
- powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości