Dawid Ogrodnik opowiedział o zerwaniu z nałogiem. Pomogła mu w tym bliska osoba

Autor:
Julia
Sadowska

Dawid Ogrodnik jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Liczne role, za które został nominowany do prestiżowych nagród, sprawiły, że stał się niezwykle popularną osobistością. Ostatnio, zdecydował się na udzielenie wywiadu u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor opowiedział tam o walce z nałogiem, w której pomogła mu...córka.

Dawid Ogrodnik nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Tylko w ostatnim czasie o aktorze zrobiło się głośno za sprawą nowego filmu, w którym wcielił się w postać księdza Jana Kaczkowskiego. W związku z premierą kinowej biografii duchownego aktor postanowił udzielić kilku wywiadów, w tym parze show-menów - Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu.

Dawid Ogrodnik o walce z nałogiem

Dawid Ogrodnik był gościem podcastu "Wojewódzki&Kędzierski", w którym opowiedział o życiu prywatnym, a także o planach zawodowych na przyszłość. Aktor podzielił się z prowadzącymi licznymi anegdotami dotyczącymi postaci, w które wcielił się w ciągu lat pracy na planie filmowym oraz powrócił do wstrząsających chwil, które zmieniły jego życie.

Podczas rozmowy z dziennikarzami, Dawid Ogrodnik powrócił do rozmowy, jaką przeprowadził z 4-letnią córką, która zwróciła mu uwagę na niezdrowy nawyk palenia. Jaśmina, bo tak na imię ma dziewczynka, wzruszyła ojca swoimi słowami do tego stopnia, że postanowił przejść przez walkę z nałogiem.

 "Przestałem palić tak naprawdę, kiedy przyszła do mnie córka i powiedziała: 'Tato a ty palisz papierosy?'. Powiedziałem, że palę, więc ona zapytała: 'Dlaczego palisz? Od tego się umiera?'. Przyznałem, że się umiera i ona odpowiedziała: 'Chciałabym, żebyś był ze mną jak najdłużej, bo ja cię kocham'" - powiedział aktor w podkaście "Wojewódzki&Kędzierski".

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem? Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Dawid Ogrodnik - życie prywatne

Dawid Ogrodnik od lat jest spełnionym partnerem oraz ojcem. W 2012 roku, w Teatrze im. Jana Kochanowskiego poznał miłość swojego życia — Martę Nieradkiewicz. Para mimo początkowych trudności, stworzyła długoletni związek, którego owocem jest ich pociecha — Jaśmina. 

Początkowo, relacja aktorów wydawała się trudna do ocalenia. Marta występowała bowiem w krakowskim teatrze, a Dawid wiązał swoje plany zawodowe z Warszawą. Budowanie związku na odległość przysporzyło artystom wiele trosk, jednak łączące ich uczucie przetrwało próbę czasu. Zakochani zamieszkali ze sobą i w kolejnych latach postanowili wspólnie zaangażować się w rozmaite projekty. Pomimo decyzji o nieformalnym związku, para, w 2018 roku, doczekała się córeczki, z którą tworzą obraz pięknej, radosnej rodziny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości