Gwiazdy

Demi Lovato wraca do zaimków "ona/jej". "Czuję się bardziej kobieco"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Demi Lovato w maju ubiegłego roku dokonała coming outu jako osoba niebinarna. W najnowszym wywiadzie przyznała jednak, że rezygnuje z zaimków "oni/im". "Ostatnio czuję się bardziej kobieto, dlatego wróciłam do zaimków ona/jej" - mówi gwiazda.

Demi Lovato niewiele ponad rok temu publicznie obwieściła, że nie identyfikuje się ani jako kobieta, ani jako mężczyzna. Jako osoba niebinarna poprosiła fanów, by zwracali się do niej przy użyciu zaimków "oni/im". To jednak już przeszłość. Jak się okazuje - gwiazda w podcaście Spout poinformowała, że wraca do zaimków "ona/jej". Jednocześnie podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że ta zmiana może wywołać oburzenie.

Demi Lovato wraca do zaimków "ona/jej"

Demi Lovato w najnowszym wywiadzie przyznała, że czas, w którym "czuła się po prostu człowiekiem", już minął i znów czuje się bardziej kobieco. Stąd powrót do zaimków ona/jej.

"Ostatnio czuję się bardziej kobieco, dlatego wróciłam do zaimków ona/jej. Kiedy miałam skorzystać z którejś z toalet, na których drzwiach widniały plakietki "dla pań", "dla panów", nie wiedziałam, którą łazienkę wybrać, ponieważ nie czułam się do końca jak kobieta. Nie czułam się jak mężczyzna. Czułam się jak człowiek i to właśnie o to chodzi w zaimkach 'oni/im'. Według mnie tu chodzi o pełne odczuwanie swojego człowieczeństwa" - powiedziała.

Piosenkarka przyznała, że zrozumie fanów, którzy będą zdezorientowani jej zmianą zdania.

"Myślę, że najważniejsze jest to, że nikt nie jest doskonały. Wszyscy czasem mylą się w zaimkach, zwłaszcza kiedy się uczą. Chodzi o szacunek" - powiedziała.

Mariusz Kozak o nieśmiałości i telewizyjnej terapii
Mariusz Kozak o nieśmiałości i telewizyjnej terapii Mariusz Kozak o terapii i o tym, co zmieniła w jego życiu telewizja.

Demi Lovato - kim jest?

Demi Lovato to tak naprawdę Demetria Devonne Lovato. Urodziła się w Albuquerque 20 sierpnia 1992 roku. Zyskała popularność dzięki amerykańskiej edycji programu "X Factor" - zasiadała w ławie jury w drugim i trzecim sezonie. Grała główną rolę w serialu "Słoneczna Sonny". Wystąpiła również w filmie "Camp Rock" oraz "Program ochrony księżniczek". Interesowała się muzyką od najmłodszych lat. W wieku 7 lat zaczęła naukę gry na pianinie. W 2009 roku ruszyła w pierwszą samodzielną trasę koncertową, która promowała album "Here we go again". Zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard 200 z nakładem 108 tys. sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu.

Demi Lovato jest dzieckiem muzyka Patricka Lovato i tancerki Dianny Hart de la Garza. Ma starszą siostrę Dallas oraz młodszą przyrodnią - Madison.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: GC Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości