Gwiazdy

Rebel Wilson została zmuszona do coming outu? Na jaw wyszły nowe fakty. "To była bardzo trudna sytuacja"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Rebel Wilson o swoim związku z kobietą. Została zmuszona do coming outu?

Jakiś czas temu Rebel Wilson zrobiła coming out na Instagramie. Australijska aktorka pokazała zdjęcie ze swoją dziewczyną i wzbudziła tym ogromne zainteresowanie fanów oraz mediów z całego świata. Okazało się, że gwiazda wcale nie była gotowa na to, by ujawniać swój nowy związek. Aktorka została przyparta do muru. Felietonista "Sydney Morning Herald" opisał, jak naprawdę wyglądał coming out gwiazdy.

Czerwiec to miesiąc dumy dla osób LGBT+. Rebel Wilson zaskoczyła fanów wyznaniem, że ma dziewczynę. Wcześniej aktorka była w związku z niemieckim przedsiębiorcą Jacobem Buschem. Rok temu postanowili się rozstać. Dziś wiemy już, kto jest nową miłością australijskiej gwiazdy. Rebel Wilson zrobiła coming out, ale pojawiły się nowe fakty w tej sprawie.

Rebel Wilson zmuszona do coming outu? Postawili ją pod ścianą

Rebel Wilson pokazała swoją dziewczynę na Instagramie - nazywa się Ramona Agruma. Gwiazda opublikowała romantyczny wpis o tym, że przez całe życie szukała księcia z bajki, a okazało się, że tak naprawdę potrzebowała księżniczki. Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Rebel Wilson podziękowała za słowa wsparcia również na Twitterze.

"Dzięki za komentarze, to była bardzo trudna sytuacja, ale staram się sobie z nią poradzić z gracją" - wyznała.

Z czym jeszcze może wiązać się ta trudna sytuacja? Okazało się, że aktorka mogła zostać postawiona pod ścianą i dlatego ujawniła się z ukochaną. Sprawę przedstawił felietonista Andrew Hornery w artykule opublikowanym przez "Sydney Morning Herald". Dziennikarz napisał, że czasopismo poprosiło aktorkę o komentarz w sprawie jej związku. Gwiazda miała na odpowiedź dwa dni. W związku z tym Rebel Wilson wolała, aby fani dowiedzieli się o jej nowym związku od niej samej, a nie z mediów. "The Guardian" podał, że "Sydney Morning Herald" usunął felieton, a Andrew Hornery przeprosił, przyznając, że popełnił błędy w swoim podejściu do tematu.

"To była duża ostrożność i szacunek, że ten serwis medialny wysłał wiadomość do przedstawicieli Rebel Wilson w czwartek rano, dając jej dwa dni na skomentowanie swojego nowego związku z inną kobietą, projektantką odzieży z Los Angeles, Ramoną Agrumą, przed opublikowaniem artykułu" - tłumaczył Hornery.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Spektakularna metamorfoza Rebel Wilson. Ile schudła?

Rebel Wilson znana jest przede wszystkim z bardzo przerysowanych, komediowych ról. Zazwyczaj grała w drugim planie, a od niedawna lśni w głównych rolach. Przyczyniła się do tego również jej metamorfoza. Aktorka schudła 35 kilogramów. Najlepszą poradą, jaką usłyszała od lekarza, okazała się prosta metoda: chodzenie.

"Lekarz powiedział mi: Rebel, najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej jest po prostu chodzenie. Nie musi być bardzo intensywny, nie musi być pod górę, tylko umiarkowany spacer przez godzinę dziennie. Każdy może chodzić na spacery, pić więcej wody i robić małe, konsekwentne rzeczy, które poprawią jego życie [...] Mam naturalną empatię dla każdego, kto boryka się z problemami z wagą, ponieważ zawsze się z tym zmagałam" - powiedziała w rozmowie dla Apple Fitness+.

Gwiazda postanowiła o siebie zadbać. Najwięcej ważyła około 105 kilogramów. Postawiła sobie za cel pozbycie się tkanki tłuszczowej, ale nie tylko ze względu na wygląd, ale przede wszystkim z obawy o swoje zdrowie.

"Osiągnęłam swój cel! Mimo że tak naprawdę nie chodziło w tym wszystkim o liczbę na wadze, ale o bycie zdrowym, potrzebowałam konkretnego celu, by mieć do czego dążyć. Tym celem było ważyć 75 kilogramów" - powiedziała na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości