Demi Moore świętuje 35. urodziny córki. Pokazała intymną chwilę. "Jestem z ciebie taka dumna"

Demi Moore pokazała zdjęcie z porodówki
Demi Moore świętuje 35. urodziny córki
Źródło: Getty Images
Demi Moore i Bruce Willis byli małżeństwem przez 13 lat. W trakcie trwania związku doczekali się trzech córek. Najstarsza z nich, Rumer Willis, skończyła właśnie 35 lat i sama niedawno została matką. Z okazji urodzin córki, Demi Moore postanowiła pokazać zdjęcia z albumu. Jedno z nich przyciąga największą uwagę. Aktorka upubliczniła moment, w którym Rumer rodzi.

Demi Moore jest bardzo związana ze swoimi córkami i stara się im pomagać. Jest już też babcią i czynnie angażuje się w rodzinne życie. Ma znakomity kontakt z byłym mężem. Bruce Willis może liczyć na nią w swojej chorobie. Rumer Willis poszła w ślady rodziców i została aktorką. Sprawdźcie, co o niej wiemy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TOPMODEL_TYSZKA_KARIERAUSA
Marcin Tyszka o niespełnionej karierze w USA

Demi Moore świętuje 35. urodziny córki. Pokazała intymną chwilę

Demi Moore opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcia z córką. Wyjątkowe, bo są to kadry z prywatnego albumu, których nie znajdziemy w serwisach z fotografiami gwiazd. Sama aktorka zdecydowała się je pokazać fanom. Dzięki zdjęciom możemy dostrzec, jak bardzo kocha najstarszą pociechę. Była żona Bruce'a Willisa napisała, jak bardzo zmieniła się jako człowiek, kiedy powitała na świecie Rumer.

"Moje życie zmieniło się w dniu twoich narodzin. Wniosłaś głębię, znaczenie i cel do mojego istnienia wraz ze zrozumieniem miłości, której nigdy nie znałam. Teraz jesteś moim dzieckiem, ze swoim własnym dzieckiem, wnosząc jeszcze większy sens, magię i miłość do naszego życia. Jestem z ciebie taka dumna. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Ru!" - napisała aktorka w opisie zdjęć.

Rumer Willis zareagowała na życzenia matki i napisała kilka słów od siebie. Na szczególną uwagę zasługuje kadr z sali porodowej, na którym widzimy, jak Rumer sprowadza na świat swoje pierwsze dziecko. Demi Moore pomaga córce radzić sobie z bólem.

"O mamo. Tak bardzo cię kocham. Wiedza, co jest potrzebne, aby pomóc sprowadzić duszę na ten świat, ma dla mnie zupełnie nowe znaczenie. Zawsze myślałam, że to mój dzień, ale teraz wiem, że zawsze był nasz. Wszystkiego najlepszego mamo" - napisała Rumer Willis.

Demi Moore z córką Rumer Willis
Demi Moore towarzyszyła córce na porodówce
Demi Moore z córką Rumer Willis
Źródło: Instagram @demimoore

Rumer Willis poszła w ślady rodziców. Co o niej wiemy?

Rumer Willis ma dwie młodsze siostry: Scout Larue i Tallulah Belle. Pierworodna córka aktorskiej pary wystąpiła wraz z matką w 1995 roku w filmie "Koniec niewinności". Następnie pojawiła się w komedii sensacyjnej "Striptiz". Zagrała również u boku swojego ojca w takich filmach jak "Jak ugryźć 10 milionów" czy "Osaczony". W 2008 roku pojawiła się w komedii "Króliczek" i horrorze "From Within". Rok później zagrała jedną z głównych ról w filmie "Ty będziesz następna".

Rumer Willis występowała gościnnie również w serialach. Widzowie mogli zobaczyć ją m.in. w "Miss Guided", "Poślubione armii", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "90210". Młoda aktorka od dzieciństwa przyglądała się pracy w branży filmowej. Jej siostry również przekonały się o tym, jak pracują ich rodzice.

"Gdy byłyśmy dziećmi, dużo razem podróżowałyśmy, żeby być z rodzicami na planie filmowym. W tym czasie zaczęłyśmy się nawzajem wspierać. Nie chcę powiedzieć, że byłyśmy swoimi jedynymi przyjaciółkami, bo to byłoby smutne, ale... spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i w ciągu ostatnich lat zostałyśmy nimi. Zawsze kocha się swoją rodzinę, ale ja kocham je jako ludzi" - zdradziła w trakcie porannego show"Megyn Kelly Today" w 2017 roku.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości