Britney Spears rozstała się z mężem? Niepokojące doniesienia amerykańskich mediów

Britney Spears i Sam Asghari
Britney Spears i Sam Asghari przechodzą małżeński kryzys
Źródło: Getty Images
Zagraniczne media donoszą, że w małżeństwie Britney Spears od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej. Konflikt między parą miał urosnąć do tego stopnia, że obecnie małżonkowie mają już nawet nie mieszkać razem pod jednym dachem. Kto się wyprowadził?

Britney Spears była jedną z najbardziej znanych gwiazd na początku lat 2000. Jednak jej sukcesy zawodowe nie przekładały się na szczęście w życiu prywatnym. W związku z problemami psychicznymi artystka straciła kontrolę nad swoim życiem. Jej ojciec, Jamie Spears, został mianowany opiekunem prawnym gwiazdy i przez 14 lat sprawował kontrolę nad jej życiem. Dopiero w 2021 r. odzyskała pełnię praw. Niestety, zdaje się, że to nie koniec jej problemów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KRUPA_CZT_PROBLEMY
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Kryzys w małżeństwie Britney Spears

Serwis TMZ donosi, że nad małżeństwem Britney Spears zawisły ciemne chmury. Zakochani mieli mieć już w przeszłości pojedyncze sprzeczki, jednak od pewnego czasu spory małżeństwa przybierały coraz bardziej na sile. Zdaje się, że obecnie osiągnęły punkt kulminacyjny, ponieważ Sam Asghari spakował swoje rzeczy i wyprowadził się z posiadłości artystki.

"To tylko kwestia czasu, zanim Sam wystąpi o rozwód" - możemy przeczytać na stronie serwisu TMZ.

Jako powód rozstania zakochanych media podają rzekome zdrady, jakich miała dopuszczać się kobieta. Niektóre portale głowią się, co po rozwodzie stanie się z fortuną gwiazdy. Wygląda jednak na to, że Sam Asghari nie będzie mógł rościć sobie do niej praw, gdyż sztab Britney Spears zadbał o to, aby przed ślubem pary została podpisana intercyza.

Britney Spears i Sam Asghari
Britney Spears i Sam Asghari niegdyś tworzyli zgraną parę
Britney Spears i Sam Asghari
Źródło: Getty Images

Britney Spears ma kolejny powód do zmartwień

Życie w ostatnim czasie nie oszczędza Britney Spears. Kilka dni temu mówiło się o innych rodzinnych problemach, z którymi ma borykać się artystka. Kolejne zmartwienia gwiazdy mają być związane z jej synami. Jayden James i Sean Preston, których ojcem jest były mąż gwiazdy — Kevin Federline, nie chcą utrzymywać z nią żadnych kontaktów. Zgodnie z informacjami TMZ, chłopcy planują przeprowadzkę na Hawaje do ojca i jego nowej żony. Co więcej, synowie artystki nie mają w planach nawet pożegnać się z matką.

Serwis informacyjny donosi, że mimo tych problemów Britney Spears nie ma zamiaru się poddać. Gwiazda podobno planuje napisać autobiografię zatytułowaną "The Woman in me", w której opisze swoje doświadczenia, w tym ostatnie trudności. Książka ma zostać wydana 23 października 2023 r.

Na łamach wspomnianej publikacji Britney Spears prawdopodobnie podzieli się szczegółami swoich relacji z innymi członkami rodziny. Od dłuższego czasu plotkuje się o niełatwych kontaktach piosenkarki nie tylko z ojcem i synami, ale także z matką i siostrą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości