Gwiazdy

Demi Moore wspiera byłego męża. Opublikowała zdjęcie sprzed lat

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram
Demi Moore i Bruce Willis na Festiwalu Filmowy w Cannes

Demi Moore pokazała zdjęcie z przeszłości. Jest na nim z byłym mężem - Brucem Willisem. Pomimo rozwodu byli małżonkowie utrzymują dobre stosunki. Odkąd wyszło na jaw, że aktor ma problemy zdrowotne, Demi Moore wspiera aktualną partnerkę Bruce'a Willisa. Emma Heming skomentowała ich wspólne zdjęcie.

Na wielkim ekranie Bruce Willis zadebiutował w 1980 roku. Rola w serialu "Na wariackich papierach" przyniosła mu ogromną rozpoznawalność. Od tamtej pory jego kariera szybko się rozwijała. W 1988 roku zagrał głównego bohatera w sensacyjnym i kultowym filmie akcji "Szklana pułapka". W ostatnich latach aktor brał udział w mało ambitnych produkcjach. Jego role oceniane były na tyle słabo, że za 2021 rok Bruce Willis otrzymał kilkanaście nominacji do Złotych Malin - nagrody przyznawane są za najgorsze filmy. Niedługo po ich rozdaniu rodzina aktora - w tym obecna żona Emma Heming oraz była partnerka Demi Moore - poinformowała o problemach zdrowotnych Bruce'a Willisa. Mężczyzna cierpi na afazję, która utrudnia mu pracę na planach filmowych. Ogłoszono zakończenie jego kariery.

Demi Moore pochwaliła się zdjęciem z Cannes

O tym, że kobiety Bruce'a Willisa mają dobrą relację, świadczy ich zachowanie w sieci! Demi Moore opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z byłym mężem. Para pozowała na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

"Z archiwum Cannes, ok. 1997" - napisała.

Para była wówczas małżeństwem, jednak zaledwie trzy lata później doszło do rozwodu. Zdjęcie Demi Moore i Bruce'a Willisa skomentowała jego aktualna partnerka.

"Te wszystkie uczucia. Piękni" - napisała Emma Heming.

Jak widać, panie nie tylko wspierają Bruce'a Willisa w chorobie, ale także myślą o sobie wyjątkowo ciepło.

Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi"
Mandaryna i Anna Świątczak nagrały razem utwór. "To otwarcie nowych drzwi" Mandaryna i Anna Świątczak nagrały pierwszy, wspólny singiel "Od nowa", a dziś ma miejsce oficjalna premiera teledysku. Gwiazdy po raz pierwszy opowiedziały o współpracy w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. Okazuje się, że nie tylko zawodowo, ale także prywatnie obie panie mają bardzo przyjacielskie relacje.

Bruce Willis i Demi Moore - historia miłości

Poznali się na planie. Razem występowali w filmie "Zasadzka". Pomiędzy Brucem Willisem a Demi Moore zaiskrzyło od razu. Tak aktorka wspomina pierwsze spotkanie z przyszłym mężem w swojej autobiografii:

"Bruce był taki szarmancki, prawdziwy dżentelmen. Oczywiście na swój własny, nieco hałaśliwy sposób” - napisała.

Demi Moore szybko rozstała się z ówczesnym partnerem i już cztery miesiące później wzięła ślub z Brucem Willisem. Ceremonia odbyła się w sekrecie - przybyła na nią jedynie garstka najbliższych przyjaciół. Niedługo potem wyprawili wielką uroczystość, na której bawiły się największe tuzy Hollywood. Wkrótce para doczekała się pierwszego dziecka. Jednocześnie aktorzy nie zwalniali tempa - stawali się coraz popularniejsi, a ich kariery osiągały szczytowe punkty. Pomimo starań - małżeństwo nie przetrwało. Media spekulowały, że powodem rozstania gorącej pary Hollywood były liczne zdrady aktora. Wiele lat później Demi Moore wyznała prawdę. W swojej autobiografii zdradziła, że Bruce Willis chciał, by spędzała więcej czasu z dziećmi. Jego zdaniem aktorka zbyt mocno poświęcała się dla kariery. Demi Moore nie podzielała zdania męża - chciała jak najmocniej wykorzystać swój moment. Para doczekała się trójki dzieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości