Gwiazda "Beverly Hills 90210" zapadła w śpiączkę. Jej siostra poprosiła o modlitwę

Denise Dowse jest w śpiączce
Denise Dowse jest w śpiączce
Źródło: Getty Image
Denise Dowse walczy o życie. Gwiazda "Beverly Hills 90210" przebywa w stanie śpiączki, która jest wynikiem zmagań z ciężką chorobą. Siostra aktorki Traecy w wydanym oświadczeniu poprosiła fanów o modlitwę.

Denise Dowse to amerykańska aktorka, która ogromną sławę osiągnęła w latach 90. Gwiazda znana jest z wielu światowych produkcji takich jak: "Beverly Hills, 90210", "The Guardian", czy komediowo-dramatycznego serialu HBO "Insecure", które do dziś rozpalają serca widzów. Przez lata obecności w show- biznesie Denise zgromadziła rzeszę oddanych fanów. W ostatnim czasie artystka musiała zmierzyć się z poważnymi problemami natury zdrowotnej. W wyniku powikłań trafiła do szpitala w dramatycznym stanie.

Denise Dowse w śpiączce

64-letnia Denise Dowse przez ostatnie tygodnie walczyła z ciężkim zapaleniem opon mózgowych. Aktorka zapadła w śpiączkę i jest obecnie hospitalizowana. 7 sierpnia siostra gwiazdy udostępniła apel skierowany do fanów Denise, w którym poprosiła o wsparcie i modlitwę.

"Proszę o wsparcie i modlitwę dla mnie, mojej siostry i najbliższej rodziny Denise Dowse. Obecnie przebywa w szpitalu w śpiączce wywołanej przez zjadliwe zapalenie opon mózgowych. Jej lekarze nie wiedzą, kiedy wyjdzie ze śpiączki, ponieważ nie została ona wywołana medycznie" - napisała.

W dramatycznym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych, Traecy Dowse odniosła się do tego, jaką osobą jest Denise Dowse. Napisała, że gwiazda jest niezwykle energiczną osobą, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Podziękowała także fanom za ciepło okazane w komentarzach.

"Jest energiczną aktorką i reżyserką, która powinna mieć przed sobą wiele lat. Bardzo docenię modlitwę i wsparcie. Czytałam Wasze komentarze i chcę podziękować wszystkim" - kontynuowała.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Fani oraz bliscy Denise Dowse łączą się w smutku

Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych to stan zapalny płynu rdzeniowego oraz błon otaczających mózg i rdzeń kręgowy. Większość przypadków zapalenia opon mózgowych w USA jest spowodowana infekcją wirusową, ale może być również spowodowana infekcjami bakteryjnymi, pasożytniczymi i grzybiczymi. Niektóre przypadki zapalenia opon mózgowych ustępują bez leczenia w ciągu kilku tygodni, podczas gdy inne mogą zagrażać życiu.

Wielu przyjaciół i fanów Denise zmartwionych stanem zdrowotnym aktorki, pozostawiło komentarze ze słowami wsparcia. Wśród nich znalazł się również jej były partner - Ian Ziering.

"Przesyłam modlitwę i nadzieję na lepsze dni" - przekazał były partner gwiazdy.

"Pokój, uzdrowienie i wyzdrowienie będą z Denise. Jest głęboko kochana" - napisał Jason Kelly.

"Modlimy się za Ciebie Denise" - głosił jeden z licznych komentarzy pod postem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: Disney General Entertainment Con

podziel się:

Pozostałe wiadomości