Deynn przerywa milczenie. Odpowiedziała na plotki o rozstaniu z Danielem Majewskim

Deynn o rozstaniu z Danielem Majewskim
Deynn o rozstaniu z Danielem Majewskim
Źródło: MWMEDIA
Influencerka Deynn postanowiła przerwać milczenie i wreszcie odnieść się do głośnych spekulacji dotyczących jej związku z Danielem Majewskim. Po kilku tygodniach spekulacji internautów Marita Majewska opublikowała obszerny wpis na InstaStories, wyjaśniając aktualną sytuację w jej życiu.

Pogłoski na temat kryzysu w małżeństwie zaczęły się krążyć w sieci, gdy Deynn zdecydowanie ograniczyła swoją aktywność online. Dodatkowo tajemnicze wiadomości na jej kanale nadawczym tylko podsycały plotki. Daniel Majewski również był coraz rzadziej widywany, a jego wpisy w mediach społecznościowych sugerowały, że walczy z własnymi demonami i samotnością.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marvin Kruciński z "HP" o rozstaniu z Karoliną "Mallu" Majewską. Dlaczego im nie wyszło?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Deynn o związku z Danielem Majewskim

W wyjątkowo szczerym wpisie Deynn zaznaczyła, że życie celebrytów nie jest zawsze bajkowe, a instagramowy obraz nie oddaje pełnej prawdy. Przyznała, że przechodzą przez trudny okres, który skłonił ich nawet do podjęcia terapii, aby poradzić sobie z trudnościami.

"Na wstępie chciałabym przypomnieć, że my też jesteśmy tylko ludźmi. Wiem, że dla wielu Instagram to bajkowe życie, że osoby z Instagrama nie mają problemów, ale nie. Wszystko to, co dzieje się między nami, absolutnie nie jest ustawką czy graniem pod zasięgi. Znacie nas i wiecie, że to nasz czuły i najważniejszy element życia, który czasami po prostu zgubi jakieś części. Musimy je znaleźć i z instrukcją spróbować poukładać i udoskonalić na przyszłość" - napisała Deynn.

Influencerka podkreśliła, że obecnie przechodzą przez trudny czas, który skłonił ich do podjęcia terapii, aby znaleźć drogę do porozumienia.

Deynn o plotkach i teoriach fanów

Deynn w obszernym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych, tłumaczy, dlaczego zwlekała z udzieleniem informacji na temat problemów w jej życiu prywatnym. Jednocześnie ucięła internetowe teorie krążące wokół jej związku z Danielem Majewskim.

"Na początku niczego nie prostowałam, bo myślałam, że te plotki i teorie jak zawsze potrwają chwilę. Gdy widzę, jakie wiadomości czy komentarze piszecie o Danielu, to muszę zareagować... i nie będę na to pozwalać. Nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością, bo nie próbowaliśmy niczego nawet wtedy naprawiać" - wyznała Deynn, otwierając się przed fanami.

Influencerka zdementowała niektóre kontrowersyjne plotki, które pojawiły się w sieci. Zaznaczyła, że nie warto wierzyć w żadne opowieści "o zdradach, usunięciu dziecka, poronieniu czy inne wyssane z palca historie". Deynn podkreśliła, że obecnie zdecydowali się pracować nad swoim związkiem w spokoju i prywatności, a wszelkie spekulacje i domysły tylko utrudniają ten proces.

"Może kiedyś nawet będziemy mogli o tym wszystkim opowiedzieć, nie wiem, na razie chcemy w spokoju nad tym pracować. [...] Bądźcie z nami, wspierajcie, jak przy każdych złych chwilach od lat" - zaapelowała Deynn, zwracając się do swoich wiernych obserwatorów.

Deynn o rozstaniu
Deynn o rozstaniu
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości