Po filmie "Masz wiadomość" każdy marzył o internetowym romansie. 7 ciekawostek na temat kultowej produkcji

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.
#TEGONIEWIESZ. "Masz wiadomość" to pełen humoru, ciepła i uroku film, który do kin trafił ponad 25 lat temu. Klimat końca lat 90. i niezwykła ekranowa chemia między Tomem Hanksem i Meg Ryan sprawiają, że widzowie od razu zakochują się w losach bohaterów, śledząc ich nietypową drogę do miłości. Przenieście się w sentymentalną podróż w przeszłość dzięki siedmiu ciekawostkom na temat tej kultowej komedii romantycznej.

Film "Masz wiadomość" to komedia romantyczna z 1998 roku i drugi wspólny projekt znanego duetu aktorskiego Toma Hanksa i Meg Ryan oraz reżyserki Nory Ephron. Po sukcesie "Bezsenności w Seattle" z 1993 roku twórcy postanowili ponownie połączyć siły i wyszło im to perfekcyjnie.

Akcja filmu skupia się na postaciach Joe Foxa i Kathleen Kelly. Joe jest założycielem ogromnej sieci księgarni, podczas gdy Kathleen prowadzi małą księgarnię dziecięcą na nowojorskim Upper West Side. Kobieta musi walczyć o przetrwanie w świecie brutalnego biznesu. W międzyczasie nawiązuje internetowy romans z tajemniczym nieznajomym. Wszystko komplikuje się, gdy okazuje się, że jej rozmówca online to właśnie Joe Fox.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Filmy i seriale

Źródło: "Co Za Tydzień"
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży". Główna aktorka ma polskie korzenie
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro,  o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, o graniu w komediach
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Creed III" – rozmowa z Michaelem B. Jordanem i Jonathanem Majorsem
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"Shazam! Gniew bogów". Zachary Levi ma pomysł na kontynuację serii
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"The Last of Us" - relacja z polskiej premiery serialu i rozmowy z twórcami i aktorami
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
"Biały Lotos". Serial HBO Max okazał się hitem. O czym jest drugi sezon?
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
Serial "Westworld" na HBO. Twórcy o zagrożeniach w przyszłości
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" dostępne w HBO MAX
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Gwiazdy o nowej wersji filmu "Ojciec panny młodej". Film już w HBO Max
Film "Air" - zwiastun
Film "Air" - zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun
"#BringBackAlice" – zwiastun

1. "Masz wiadomość" to film oparty na węgierskiej sztuce

Film "Masz Wiadomość" nie jest oparty oryginalnym scenariuszu. Produkcja jest adaptacją wcześniejszych dzieł. Głównym źródłem inspiracji była węgierska sztuka Miklosa Laszlo pt. "Perfumeria". Oryginalna historia opowiada o parze, która pracuje w jednym sklepie z upominkami w Budapeszcie. W pracy ciągle się kłócą, ale nie zdają sobie sprawy, że w życiu prywatnym są korespondencyjnymi przyjaciółmi.

Przed "Masz Wiadomość" istniały dwie wcześniejsze adaptacje tej historii. Pierwsza "Sklep za rogiem" Ernsta Lubitscha z 1940 roku z Jamesem Stewartem w roli głównej. Druga to musical "W dawnych dobrych czasach" z 1949 roku z udziałem Judy Garland.

Producentka Julie Durk wpadła na pomysł stworzenia nowej wersji "Sklepu za rogiem" po obejrzeniu starego filmu. Po nabyciu praw do projektu ruszyła z produkcją. Jednakże, zamiast trzymać się tradycyjnej fabuły, twórcy postanowili dostosować historię do współczesności. Wprowadzili do historii internet, który wtedy zyskiwał na popularności. Nowa koncepcja przyczyniła się do tego, że film "Masz Wiadomość" stał się klasykiem komedii romantycznych.

2. Meg Ryan przed wejściem na plan "Masz wiadomość" nie miała komputera

Podczas kręcenia filmu "Masz wiadomość" w latach 90., Internet nie był powszechnie dostępny. W tamtych czasach ludzie podchodzili do nowych technologii z dużym sceptycyzmem. Wielu uważało, że komputer nie jest niezbędny do codziennego życia. Meg Ryan przyznała w jednym z wywiadów, że ​​otrzymała swój pierwszy komputer podczas prac nad produkcją. Kathleen Kelly używa w filmie laptopa Macintosh PowerBook G3.

Ale nie tylko Meg Ryan była komputerowym laikiem. Dabney Coleman, który zagrał ojca Toma Hanksa w "Masz wiadomość", opowiadał w jednym z wywiadów o swoim doświadczeniu. Podczas castingu został zapytany, czy jest "online", ale on nie był nawet pewien znaczenia tego terminu. To ilustruje, jak mało popularne były wówczas komputery i Internet.

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

3. Strona z mailami bohaterów "Masz wiadomość" jest aktywna do dziś

Film "Masz wiadomość" wpłynął w bardzo dużym stopniu na popularność Internetu, czatów i skrzynek mailowych. Produkcja pokazała ludziom nowe możliwości komunikacji i nawiązywania relacji online, co wywołało prawdziwy bum. Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez dostępu do sieci. Przenieśliśmy tam bardzo dużo dziedzin życia — od zakupów po randkowanie.

Wielu widzów, szczególnie młodszych nie wie, jak wyglądał kiedyś wirtualny świat. Dlatego nie zdziwi ich fakt, że w kilku scenach widoczne jest, że laptopy Joego i Kathleen nie są podłączone kablem do sieci telefonicznej. Wtedy jednak dostęp do Internetu tego wymagał.

Równie ciekawy może być fakt, że strona internetowa, na której znajdziemy maile pisane wówczas przez bohaterów i inne ciekawostki dotyczące filmu, jest aktywna do dziś. Jeśli chcecie się cofnąć w czasie i zobaczyć, jak wyglądał wtedy Internet, zajrzyjcie tutaj.

Tak wyglądał Internet w latach 2000
Tak wyglądał Internet w latach 2000
Źródło: Warner Bros.

4. Przechodnie pytali, kiedy księgarnia Fox Books zostanie otwarta

Wszystkie lokalizacje w filmie "Masz wiadomość" były starannie przemyślane i ściśle związane z wizją reżyserki. Akcja została umiejscowiona na Upper West Side w Nowym Jorku, co miało oddać kameralny klimat, podobnie jak w filmie "Sklep na rogu". Chociaż fabuła rozgrywała się w ogromnej metropolii, Norah Ephron pragnęła pokazać ją jako małą społeczność. Na początku filmu widzimy scenę, gdy bohaterowie idą do pracy i mijają lokalne sklepiki, do których dostarczany jest chleb. Miało to wprowadzić uczucie, że jesteśmy w małej mieścinie, a nie w środku wielkiego miasta.

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

Jeśli chodzi o inne lokacje, to producenci początkowo zwrócili się do amerykańskiej sieci księgarni Barnes & Noble z prośbą o przekształcenie jednego ze swoich sklepów w lokalizację Fox Books. Gdy odpowiedź była odmowna, postanowili skorzystać z zamkniętego sklepu Barneys, znajdującego się na rogu 7th Avenue i West 17th Street na Manhattanie w Nowym Jorku. Scenograf Dan Davis wraz z ekipą wykazali się doskonałą pracą, tworząc realistyczną fasadę fałszywej księgarni Fox Books. Przechodnie nawet pytali ich, kiedy księgarnia Fox Books zostanie otwarta.

Przechodnie pytali, kiedy księgarnia Fox Books zostanie otwarta
Przechodnie pytali, kiedy księgarnia Fox Books zostanie otwarta
Źródło: Warner Bros.

5. Meg Ryan pracowała w księgarni, przygotowując się do roli

Meg Ryan to niewątpliwie ikona filmów z gatunku rom com. Co ciekawe, aby w pełni wczuć się w rolę właścicielki księgarni, Kathleen Kelly, aktorka postanowiła podjąć się niecodziennego wyzwania.

Zdjęcia w sklepie Kathleen Kelly były realizowane w prawdziwej księgarni Manhattan's Books of Wonder. Przez kilka dni Meg Ryan pracowała tam i obsługiwała klientów, aby poznać tajniki i wyzwania związane z prowadzeniem własnego biznesu.

Meg Ryan towarzyszyła Heather Burns, która w "Masz wiadomość" zagrała postać Christiny. Dziś, po latach, część dekoracji z filmu wciąż można zobaczyć w tej księgarni w Nowym Jorku.

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

6. Aktorzy "Masz wiadomość" mieli pozwolenie na improwizację

"Masz Wiadomość" to film pełen humorystycznych sytuacji. Reżyserka, Nora Ephron, zdawała sobie sprawę z pozytywów, jakie mogą wnieść do produkcji takie spontaniczne momenty, dlatego śmiało pozwalała aktorom na wymyślanie własnych dialogów.

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

Jednym z najbardziej pamiętnych jest scena w sklepie Kathleen. Kiedy Joe, grany przez Toma Hanksa, wychodzi z księgarni, trzymając balonik. Niestety przypadkowo zatrzaskuje go w drzwiach, po czym stwierdza: "Dobrze, że to nie była ryba". W drugiej ręce trzymał bowiem torebkę z wodą i złotą rybką. To zabawne zdarzenie nie było wcześniej zaplanowane.

Kolejny moment improwizacji pojawił się, gdy pracownicy księgarni Kathleen rozmawiali o pozytywach randek online i cyberseksie po tym, jak kobieta oznajmiła, że ma spotkać się z przyjacielem z Internetu. Reżyserka uznała, że improwizowane scenki pasują do filmu, dlatego zdecydowała się je zachować.

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

7. Nie wszystkim podobało się zakończenie "Masz wiadomość"

Heather Burns debiutowała w filmie "Masz Wiadomość". Wcieliła się w rolę pracowniczki księgarni Christiny Plutzker. Jak się okazuje, aktorka miała pewne zastrzeżenia co do zakończenia filmu. Nie podobało się jej, że główni bohaterowie zostają na końcu parą.

Heather Burns w filmie "Masz Wiadomość"
Heather Burns w filmie "Masz Wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

Wspominając swoje początki w świecie filmu Heather Burns przyznała, że była młoda i patrzyła na świat zbyt idealistycznie. Dlatego nie podobało jej się, że główna bohaterka kończy z facetem, który zniszczył jej rodzinny interes. Jednak reżyserka Nora Ephron wyjaśniła jej wtedy, że zmiany, jakie zachodzą w życiu, są nieuchronne i nie zawsze wszystko układa się zgodnie z pierwotnym planem.

"Heather, im starsza będziesz, tym bardziej zdasz sobie sprawę, że rzeczy się zmieniają i niewiele możesz z tym zrobić. Miasto się zmienia i taka już jest rzeczywistość" - miała powiedzieć jej reżyserka.

W miarę upływu czasu Heather Burns zaczęła podzielać tę perspektywę i zrozumiała, że decyzje bohaterów odzwierciedlają zmiany, jakie zachodzą w całym społeczeństwie.

"Masz wiadomość"
"Masz wiadomość"
Źródło: Warner Bros.

#TegoNieWiesz to cykl artykułów w serwisie cozatydzien.tvn.pl, który przedstawia intrygujące fakty i mało znane ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Czy wiesz, jak wiele niesamowitych historii i fascynujących anegdot wiąże się z twoimi ulubionymi artystami, filmami, serialami czy muzyką? Nie wiesz? Spokojnie, pomożemy ci je odkryć!

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Warner Bros.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?