Znana dziennikarka przed samobójstwem wysłała SMS do byłego partnera. Jej ostatnia wiadomość porusza

Neena Pacholke popełniła samobójstwo
Neena Pacholke popełniła samobójstwo
Źródło: Getty Images
Neena Pacholke, uwielbiana przez widzów amerykańska dziennikarka, popełniła samobójstwo 27 sierpnia 2022 roku. Miała zaledwie 27 lat. Na jaw wyszła jej ostatnia wiadomość do byłego narzeczonego.

Neena Pacholke była prezenterką porannych wiadomości amerykańskiej telewizji WAOW-TV. Wcześniej zawodowo zajmowała się koszykówką i grała w drużynie na Uniwersytecie Południowej Florydy. Informacja o jej samobójczej śmierci wstrząsnęła całym medialnym światem.

Neena Pacholke zostawiła wiadomość pożegnalną

Neena Pacholke odebrała sobie życie, strzelając z pistoletu w głowę. Samobójstwo popełniła zaledwie 90 minut po zakupu broni oraz amunicji w jednym ze sklepów. Znana prezenterka telewizyjna z Wisconsin niedługo przed śmiercią wysłała pożegnalnego SMS-a do swojego partnera. 27-latka napisała mu, że kocha go, jednak nie może znieść bólu w swoim sercu. Kyle Haase miał zerwać z prezenterką kilka tygodni przed planowanym ślubem, co miało przyczynić się do samobójstwa kobiety.

"Kocham cię Kyle. Zawsze kochałam i zawsze będę. Pomimo tego, jak bardzo mnie zrujnowałeś, zawsze miałam nadzieję. Tak mi przykro, że ci to robię, ale nie mogę już znieść tego bólu" - napisała Neena Pacholke.

Kiedy były partner dziennikarki otrzymał wiadomość, był w trakcie podczas podróży do Minnesoty. Gdy tylko 38-latek przeczytał miażdżącą wiadomość, natychmiast zadzwonił na numer alarmowy. Na miejsce skierowano służby, jednak było już za późno.

Krzysztof Skórzyński chciał zostać księdzem

Neena Pacholke popełniła samobójstwo

Neena Pacholke była jedną z najbardziej znanych twarzy stacji WAOW-TV. Druzgocąca informacja o jej śmierci obiegła światowe media. Jak przyznała siostra Neeny Pacholke, nic nie zwiastowało tego, że młoda i ambitna gwiazda telewizji zdecyduje się na odebranie sobie życia.

"Była zdecydowanie najszczęśliwszą osobą, jaką myślałam, że znam. Czasami po prostu nie wiesz, przez co przechodzą ludzie, bez względu na to, jak bardzo myślisz, że kogoś znasz. [...] Absolutnie nic nie zwiastowało tego, że może dojść do tragedii" - napisała w oświadczeniu siostra tragicznie zmarłej dziennikarki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości