Doda szczerze o swoim życiu intymnym. "Jestem bardzo konserwatywna"

Doda
Doda
Źródło: MWMEDIA
Doda słynie ze swojej otwartości i szczerości względem świata mediów. Artystka bez ogródek mówi o tym, co przydarzyło się w jej życiu i chętnie dzieli się z fanami tym, co słychać u niej prywatnie. W ostatnio opublikowanym wywiadzie opowiedziała o swoim życiu intymnym.

Dorota Rabczewska, bo tak właściwie nazywa się piosenkarka, przez lata szokowała opinię publiczną. Wulgarny wizerunek, a także udział w rozmaitych skandalach z byłymi partnerami oraz innymi celebrytami spowodowały, że gwiazda wciąż budzi zainteresowanie. Niedawno, otworzyła się w temacie związków, a także erotycznej sfery jej życia.

Doda opowiedziała o intymnych relacjach w jej życiu

Doda na swoim koncie ma wiele nieudanych związków. Większość jej relacji rozpadała się nagle i w atmosferze skandalu. Gwiazda słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Jakiś czas temu, przyznała, że "żaden facet nie był jej pierwszym kochankiem", ponieważ dziewictwo straciła z inną dziewczyną. Jej wyznanie wzbudziło wielkie poruszenie, jednak niedługo później celebrytka postanowiła ponownie poruszyć ten temat. W niedawno udzielonym wywiadzie dla party.pl zdradziła, jak przez lata wyglądały jej kontakty z mężczyznami.

"Nie miałam w swoim życiu wielu kochanków. Właściwie z tymi, z którymi spałam to się później albo zaręczałam, albo byli moimi mężami" - zdradziła.

Doda przyznała kiedyś, że nie chce wchodzić w niezobowiązujące znajomości, bowiem jej status medialny uniemożliwiłby zatrzymanie tego w tajemnicy. Piosenkarka zdradziła również, że jej podejście do erotycznych relacji jest niezwykle konserwatywne.

"Nie rozdaję się na prawo i lewo i mimo obowiązujących trendów i takiej rozpusty panującej w mojej branży, ale też coraz częściej już w normalnym świecie, ja nadal jestem bardzo konserwatywna i konsekwentna, jeżeli chodzi o sprawy seksu" - powiedziała gwiazda.

Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Źródło: Player

Doda otwarcie mówi o życiowych problemach

Dorota Rabczewska ma za sobą niezwykle ciężki czas. Niemal trzyletnie małżeństwo z Emilem Stępniem zakończyło się rozwodem. Wszystkie zmartwienia, gwiazda opłaciła problemami ze zdrowiem psychicznym. Mimo przykrych doświadczeń artystka dzielnie walczy o lepsze jutro. Jej ostatnie single spotkały się z pozytywnym odbiorem fanów. Piosenkarka poszła więc za ciosem i ogłosiła nadchodzący album.

Korzystając z zainteresowania mediów, gwiazda otwarcie mówi o swojej przeszłości i doświadczeniach, nawiązując do tego, jaki wpływ odegrało to w jej życiu. Zdradziła m.in., jak bardzo zawiódł ją ex małżonek. Opowiadając o filmie, nad którym razem pracowali, nazwała się "najbardziej nawiną". Twierdzi bowiem, że przez problemy finansowe Emila Stępnia, zrezygnowała z wynagrodzenia za wkład w ich wspólną produkcję.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor: Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości