Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train". Brad Pitt w oryginalnej stylizacji

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train". Brad Pitt w oryginalnej stylizacji
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train". Brad Pitt w oryginalnej stylizacji
Źródło: Getty Images
Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczak spędzają czas w słonecznej Kalifornii. Żona polskiego aktora dostała angaż w hollywoodzkiej produkcji. Gwiazda zagrała w "Bullet Train" u boku Brada Pitta.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak podbijają Hollywood. Produkcja, w której wystąpiła żona aktora, ma szanse stać się hitem. "Bullet Train" w reżyserii Davida Leitcha to pełen napięcia i zwrotów akcji film, który opowiada o zabójcach, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, którzy odkrywają, że ich zlecenia są ze sobą wzajemnie powiązane. Film zadebiutuje w kinach 5 sierpnia 2022 roku, ale przedpremierowo obejrzeli go już aktorzy i twórcy.

Pioitr Adamczyk i Karolina Szymczak na premierze filmu "Bullet Train"

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak pozowali na różowym dywanie na hollywoodzkiej premierze filmu "Bullet Train" w Los Angeles. Para wyglądała bardzo szykownie. Aktor na wydarzenie założył na siebie grafitowy garnitur, w którym wyglądał bardzo elegancko. Jego żona postawiła na klasyczną czarną sukienkę mini. Na zdjęciach widać, że humory im dopisywały.

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train"
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train"
Źródło: Getty Images
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train"
Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk na premierze filmu "Bullet Train"
Źródło: Getty Images North America

Brad Pitt w oryginalnej stylizacji na premierze "Bullet Train"

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczyk na premierze "Bullet Train" w Los Angeles spotkali mnóstwo gwiazd. Wśród nich znalazł się Brad Pitt, który jest twarzą produkcji. Aktor pojawił się na różowym dywanie cały na... zielono. Do dwuczęściowego kompletu w tymże kolorze dobrał koszulkę w podobnym odcieniu i żółte sportowe buty. To nie pierwszy raz, gdy aktor postawił na odważną stylizację. Bardzo podobny strój, tylko w innym odcieniu, miał na sobie kilka dni temu podczas premiery w Londynie. Natomiast w Berlinie zaprezentował się w komplecie, na który składały się lniana marynarka oraz... spódnica.

Brad Pitt na premierze "Bullet train"
Brad Pitt na premierze "Bullet train"
Źródło: Getty Images
Gwiazdy na premierze filmu "Bullet Train"
Gwiazdy na premierze filmu "Bullet Train"
Źródło: Getty Images
czt_29
Agata Kulesza w nowym spektaklu zagra matkę
Źródło: "Co za Tydzień"

Karolina Szymczak - kim jest, kariera, życie prywatne, Instagram

Karolina Szymczak jest żoną Piotra Adamczyka. Z mężem dzieli nie tylko życie, ale też zawód. Kobieta także jest aktorką i robi zagraniczną karierę. Pierwsze kroki w Hollywood stawiała w adaptacji greckiej mitologii "Hercules" u boku Dwayne'a Johnsona. Teraz wystąpiła u boku Brada Pitta, a wcześniej chwaliła się też rolą w serialu "NCIS: Los Angeles". Poza tym na swoim koncie ma też role w polskich produkcjach.

Karolina Szymczak choruje na endometriozę i nie boi się opowiadać o trudnych doświadczeniach. Aktorska para nie ma potomstwa, ale Piotr Adamczyk w jednym z wywiadów z okazji 50. urodzin przyznał, że chciałby mieć dzieci.

Karolina Szymczak udziela się mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama dzieli się z internautami owocami swojej pracy. Jej nick to @karolina.szymczak.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości