Dokument "Johnny kontra Amber" na Player.pl. Zobacz kulisy najgłośniejszego rozwodu w Hollywood

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TVN
Dokument "Johnny kontra Amber" ukazuje kulisy rozwodu aktorskiej pary - Johnnego Deppa i Amber Heard

Johnny Depp i Amber Heard na oczach milionów fanów toczą batalię na sali sądowej. Kto ma rację? Na to pytanie stara się udzielić odpowiedzi dwuczęściowy dokument "Johnny kontra Amber". Gdzie go obejrzeć?

Johnny Depp i Amber Heard to para, o której dziś mówią wszyscy. Pod czujnym okiem kamer oraz obiektywów fotoreporterów na oczach milionów widzów toczy się najgłośniejsza batalia sądowa ostatnich lat. Pojawiające się oskarżenia są coraz bardziej szokujące, a każda ze stron robi wszystko, żeby udowodnić swoją rację. Gdzie jednak leży prawda? Tego możemy się dowiedzieć z dokument "Johnny kontra Amber", który powstał pod marką discovery+ Originals.

Johnny Depp i Amber Heard - historia miłości

Początek miłości Amber Heard i Johnny’ego Deppa przypominał love story rodem z hollywoodzkiego filmu. Poznali się w 2009 r. na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Dwa lata później media doniosły o nowym romansie w show-biznesie. Pobrali się po czterech lata związku w lutym 2015 r. Niespodziewanie rok później – w maju 2016 r. – Amber Heard złożyła pozew rozwodowy wraz z zakazem zbliżania się do niej. Tak zaczęła się telenowela medialna i publiczne pranie brudów, których do dziś jesteśmy świadkami.

Johnny Depp i Amber Heard
Johnny Depp i Amber Heard Źródło: Getty Images

Johnny Depp i Amber Heard - o co chodzi w ich procesie?

Tuż po rozwodzie Amber Heard udzieliła wywiadu "The Washington Post". Ujawniła w nim kulisy swojego krótkiego, ale jak się okazało bardzo burzliwego małżeństwa z Johnny’m Deppem. Aktor, któremu natychmiast nadano łatkę "damskiego boksera" żąda dziś sprawiedliwości, pozywając byłą żonę o zniesławienie i domagając się odszkodowania w wysokości 50 mln dolarów. Z dnia na dzień sądowa batalia robi się coraz bardziej bezwzględna, a na jaw wychodzą nowe szokujące fakty. Od uzależnienia od alkoholu, narkotyków po przemoc fizyczną i psychiczną.

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Dokument "Johnny kontra Amber" - gdzie obejrzeć?

Dwuczęściowy dokument "Johnny kontra Amber" przygląda się sprawie Amber Heard i Johnny’ego Deppa z dwóch perspektyw. Bada jedną z najgłośniejszych i najbardziej medialnych batalii sądowych ostatnich lat. Twórcom discovery+ Originals udało się dotrzeć do prawników obu stron, Davida Sherborne’a i Sashy Wass QC. Reprezentanci wnikliwie analizują wydarzenia, które rozgrywają się na oczach milionów ludzi na całym świecie. Produkcja bierze "pod lupę" także materiał dowodowy z postępowania sądowego w Wielkiej Brytanii w 2020 r. Znalazły się tam nagrania wideo, wiadomości tekstowe, zdjęcia i nagrania audio wykonywane przez samą parę.

Głośny dokument "Johnny kontra Amber" można już obejrzeć w Playerze i TVN24GO. Zobacz zwiastun:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości