Dominika Gwit świętuje rocznicę ślubu. Pokazała nagranie z pierwszego tańca

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dominika Gwit pokazała pierwszy taniec

Dominika Gwit cztery lata temu powiedziała "tak" swojemu ukochanemu. Teraz świętują razem kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka udostępniła na Instagramie nagranie z jej pierwszego tańca. Jak poszło młodej parze?

Dominika Gwit jest znaną polską aktorką. Sławę zyskała dzięki roli w filmie "Galerianki", a chwilę później widzowie mogli ją oglądać w serialach TVN "Przepis na życie" i "Singielka". Ponadto aktorka przez pewien czas prowadziła na antenie "Dzień dobry TVN" cykl "Odważ(e)ni".

Dominika Gwit świętuje czwartą rocznicę ślubu

Prywatnie Dominika Gwit już od 2016 r. związana z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym. Para poznała się podczas premiery spektaklu 2 w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Niedługo później, bo już 22 czerwca 2017 zaręczyli się, a 7 lipca 2018 wzięli ślub.

Teraz aktorka świętuje 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji zdecydowała się pokazać nagranie z wesela. Dominika Gwit udostępniła na Instagramie fragment wideo, na którym wraz z mężem tańczą swój pierwszy taniec. W przygotowaniach pomógł im znany tancerz - Jacek Jeschke.

Zobacz wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – casting do nowego sezonu
"Ślub od pierwszego wejrzenia" – casting do nowego sezonu

Dominika Gwit pokazała nagranie z pierwszego tańca

Na Instagramie aktorka napisała:

"Moje Szczęście, Moja Miłość, Moje Życie. Czwarta rocznica ślubu. Kwiatowa. 07.07.2018" - czytamy.

Dalej aktorka dodała:

"Dzielę się z Wami fragmentem z pierwszego tańca, który przygotował z nami Jacek Jeschke. Filmik z telefonu, ale co tam" - napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od bliskich i fanów aktorki.

"Go, go Domi. Pozdrowionka!", "Pięknie wam to wyszło", "Wspaniałe przyjęcie", "Jeszcze więcej miłości kochani", "Życzę samych cudowności", "Wzruszyłam się", "Piękny taniec" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości