Maja Hyży urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Maja Hyży urodziła
Maja Hyży urodziła
Źródło: MWMEDIA
Maja Hyży urodziła. Piosenkarka została mamą po raz czwarty. Na świecie pojawiła się jej wyczekiwana córka. Teraz dumna mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem na Instagramie.

Maja Hyży wiedzie szczęśliwe życie prywatne. Piosenkarka wychowuje dwóch chłopców z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym, a także córkę Antosię, której ojcem jest jej obecny partner Konrad Kozak. Kilka miesięcy temu wokalistka podzieliła się z internautami radosną nowiną.

Maja Hyży urodziła

Okazało się, że wraz z partnerem spodziewają się kolejnej pociechy. W rozmowie z nami Maja Hyży opowiedziała o reakcji ukochanego na kolejną ciążę, a także o tym, jak zareagowali jej synowie. W kwietniu tego roku artystka poznała płeć dziecka. Ogłosiła, że będzie to córeczka.

Teraz Maja Hyży podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Okazało się, że cała rodzina jest już w komplecie. Piosenkarka dodała zdjęcie z noworodkiem.

"Cześć, jestem Zosia i mam się dobrze" - napisała dumna mama.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od internautów.

"Pięknie wyglądasz", "Dużo zdrówka dla małej", "Mam nadzieję, że mama i córcia czują się dobrze", "Wszystkiego dobrego dla was", "Tworzycie piękną rodzinę", "Gratulacje i dużo zdrówka" - czytamy.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Maja Hyży o reakcji partnera na ciążę

Kilka miesięcy temu w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską Maja Hyży zdradziła kilka szczegółów. Piosenkarka wyjawiła, jak zareagował jej partner na wieść o ciąży.

- Pierwsze myśli, jakie się pojawiły, były z obawami, czy na pewno jest wszystko dobrze. Konrad do dnia dzisiejszego jeszcze ma obawy i podejrzewam, że tak będzie do rozwiązania, czy z dzieckiem na pewno będzie wszystko w porządku - mówiła wówczas piosenkarka.

Jak się okazało, obawy na szczęście nie sprawdziły się i mała Zosia jest już na świecie. My również dołączamy się do gratulacji i czekamy na więcej wspólnych zdjęć.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości