Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Opublikowała wyjątkowe nagranie

Autor:
Dominika
Kowalewska
Dominika Gwit

Dominika Gwit jest w ciąży. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje przebieg wyjątkowych miesięcy w jej życiu. Niedawno Dominika Gwit opublikowała nagrania, na którym zdradziła płeć przyszłej pociechy.

Na początku sierpnia Dominika Gwit poinformowała, że wraz z mężem spodziewają się dziecka. Odkąd radosna nowina obiegła sieć, aktorka cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów. Z pieczołowitością relacjonuje kolejne dni ciąży, cierpliwie odpowiadając na wszelkie pytania. Teraz postanowiła podzielić się z fanami jedną z najważniejszych informacji. Jakiej płci będzie dziecko Dominiki Gwit?

Dominika Gwit o płci dziecka. Dziewczynka czy chłopiec?

Dominika Gwit stała się aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Dotychczas internauci mogli dowiedzieć się, jak aktorka czuje się w trakcie ciąży oraz gdzie planuje rodzić. Dominika Gwit opowiedziała ponadto o problemach, z którymi borykała się w trakcie starania się o dziecko.

Teraz, jak przystało na rasową influencerkę, Dominika Gwit zorganizowała specjalne wydarzenie, podczas którego podzieliła się z internautami informacją o płci dziecka. Na nagraniu widzimy karton wypełniony balonami w kolorze niebieskim. Największy z nich nie pozostawił żadnych wątpliwości. Widniał na nim napis: "chłopiec". Dominika Gwit nie kryła radości.

Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce
Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce

Dominika Gwit o porodzie i szpitalu

Dominika Gwit często organizuje Q&A, podczas którego internauci mogą zadawać jej pytania. Aktorka często porusza temat dziecka, o które z mężem długo się starali. Jedno z zadanych pytań dotyczyło rodzaju szpitala, w którym zamierza rodzić. Gwiazda przyznała, że z powodu jej dolegliwości zdrowotnych, stawia na placówkę publiczną.

"Idę tam, gdzie moja pani doktor. Do szpitali prywatnych idą ludzie zdrowi. Dla mnie tam jest za duże ryzyko" - powiedziała.

Aktorka zmaga się z zespołem metabolicznym.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości