Lara Gessler urodziła! Syn gwiazdy otrzymał wyjątkowe imię

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Lara Gessler i Piotr Szeląg zostali ponownie rodzicami

Lara Gessler urodziła! Córka Magdy Gessler powitała na świecie drugie dziecko. Syn gwiazdy dostał wyjątkowe imię. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Lara Gessler została mamą po raz drugi. Na świat przyszedł jej długo wyczekiwany syn. Dumna mama czym prędzej podzieliła się z fanami radosną nowiną. Opublikowała na Instagramie wzruszający wpis i pokazała zdjęcie synka.

Lara Gessler urodziła! Syn otrzymał wyjątkowe imię

Lara Gessler w poniedziałkowe popołudnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala, do którego pozuje z mężem i nowo narodzonym synkiem.

"Jest <3 Bernard Gessler-Szeląg" - napisała dumna mama.

Do zdjęcia dumna mama pozuje w wannie z synem przytulonym do piersi i wzruszonym mężem, całującym ją w czoło.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiła się lawina gratulacji.

"Gratulacje, Lara" - napisała Anna Kalczyńska.

"Gratulacje kochani" - czytamy w komentarzu autorstwa Zofii Zborowskiej.

Komentarz pod zdjęciem zamieściła również dumna babcia. Magda Gessler nie kryła wzruszenia.

Jacy wy piękni... A Bernard męski typ... Kochanie mojeee wielkie kochanie to wy

Lara Gessler urodziła syna

Lara Gessler właśnie powitała na świecie drugie dziecko - syna, któremu nadała wyjątkowe imię - Bernard. Od 2019 influencerka jest w związku z Piotrem Szelągiem, z którym doczekała się już córki Neny.

Podobnie jak przy pierwszej ciąży restauratorka chciała mieć pamiątkę z tego wyjątkowego czasu. Córka Magdy Gessler zdecydowała się na zmysłową sesję ciążową. Do zdjęć pozowała zanurzona w jeziorze i ubrana jedynie w prześwitującą koszulę. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości