Piotr Stramowski pokazał się pierwszy raz z córką. Ile lat ma Helenka?

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/piotrstramowski_official/
Piotr Stramowski

Piotr Stramowski to aktor, który niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w social mediach. Jednak ostatnio, z okazji trzecich urodzin swojej córki Helenki, mężczyzna opublikował zdjęcie z małą u boku. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

Córka Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke 11 września skończyła trzy lata. Dumny tata postanowił pochwalić się na swoim koncie na Instagramie zdjęciem córki siedzącej mu na kolanach. Aktor we wpisie pod postem odniósł się też do znaku zodiaku, jaki ma jego córka Helenka, czyli Panny. 

Fani zachwyceni widokiem córki aktorskiej pary, składali w komentarzach liczne życzenia dziewczynce.

Małżeństwo Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Para poznała się w 2013 roku. Ich związek był zaskoczeniem dla całego polskiego show-biznesu. Nikt nie dawał większych szans ich związkowi. Jednak Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postanowili iść własną drogą i wbrew plotkom pobrali się w 2016 roku na Mazurach. Ceremonia była trzymana w tajemnicy. Para już wtedy chroniła swoją prywatność.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli gośćmi specjalnego odcinka "Top Model", podczas którego para wzięła udział w pokazie mody. Aktorka wystąpiła wówczas w skromnym, czarnym kimono, którym podkreśliła ciążowe krągłości. Był to pierwszy raz, kiedy Katarzyna Warnke poinformowała wszystkich, że spodziewa się dziecka.

Para w 2019 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Helenkę.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Piotr Stramowski - kim jest prywatnie?

Aktor jest o 10 lat młodszy od swojej żony Katarzyny Warnke. Para wielokrotnie dementowała plotki o tym, że różnica wieku jest przeszkodą w stworzeniu szczęśliwego małżeństwa. Aktorka w wywiadach podkreśla, że ceni w mężu jego wrażliwość i romantyczność. Gwiazda podkreśla też, że lubią oboje zaskakiwać się i ważna jest dla nich uważność na drugą osobę.

Piotr Stramowski jest znany widzom TVN z serialu "Tajemnica Zawodowa", w którym wciela się w postać policjanta, Pawła Millera. Mężczyzna doskonale czuje się też w filmie.  Występował w wielu kinowych produkcjach Patryka Vegi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/piotrstramowski_official/

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości