Dominika Tajner o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. "Nie rozumiał moich wyborów"

Dominika Tajner
Dominika Tajner
Źródło: MWMEDIA
Dominika Tajner była przez ponad siedem lat związana z liderem zespołu "Ich Troje" Michałem Wiśniewskim. Para nigdy publicznie nie wyjawiła powodów rozwodu. Teraz córka Apoloniusza Tajnera w rozmowie z Plejadą i odsłoniła nieco kulisy rozstania.

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego, a ich małżeństwo trwało ponad siedem lat. Po rozwodzie w 2019 roku oboje szybko znaleźli sobie nowych partnerów. Lider "Ich Troje" poślubił w marcu 2020 roku fotografkę o imieniu Pola, natomiast Dominika Tajner związała się z pięściarzem Mariuszem Wachem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

22032023_SZAFYGWIAZD_JEZOWSKA_PARTNER
Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Rozkwitłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Dominika Tajner o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

W rozmowie z Michałem Misiorkiem z Plejady Dominika Tajner podzieliła się szczegółami rozstania z Michałem Wiśniewskim. Odwołała się do trudnych chwil, jakie przeżywała podczas rozwodu. Były one także związane z chorobą syna. Na tym koncertowała uwagę.

"Gdy się rozwodziliśmy, mój syn ciężko zachorował i moja uwaga była skoncentrowana głównie na walce o jego zdrowie. Mimo że wiedzieliśmy, że już nie będziemy razem, Michał bardzo mnie wtedy wspierał. Lekarze przez cztery dni mówili, że nie wiadomo, czy Maks się wybudzi ze śpiączki i czy będzie żył. Gdy słyszysz takie słowa, twoje priorytety momentalnie się zmieniają. Zupełnie nie interesowało mnie to, co piszą o mnie media. Nie zwracałam na to uwagi" - wyznała.

Jak zdradziła gwiazda, głównym powodem rozpadu związku było jej zaangażowanie w pracę z zespołem "Ich Troje". W pewnym momencie zaczęła tracić z oczu rolę partnerki i żony. Postrzegała Michała Wiśniewskiego jedynie jako artystę i podopiecznego. To zaangażowanie w pracę nadmiernie skoncentrowane na karierze sprawiło, że się od siebie oddalili.

"Gdy zdecydowaliśmy się rozstać zawodowo, okazało się, że nie mamy wspólnych tematów do rozmów. Niewiele nas już łączyło, coraz bardziej się od siebie oddalaliśmy. Zaczęłam się rozwijać, mierzyć się z nowymi wyzwaniami i miałam wrażenie, że Michał coraz gorzej to znosi. Nie rozumiał moich wyborów. Poza tym on marzył o tym, by powiększyć rodzinę, chciał mieć jeszcze dziecko, a ja niespecjalnie. To też nas trochę poróżniło" - powiedziała.

Para próbowała korzystać z terapii, ale ostatecznie doszło do rozwodu.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
Źródło: MWMEDIA

Jaką relację mają obecnie Dominika Tajner i Michał Wiśniewski?

W rozmowie z Plejadą Dominika Tajner opowiedziała też, jak obecnie wygląda jej kontakt z byłym partnerem.

"Mamy bardzo dobry kontakt. Powiedziałabym, że nawet lepszy niż wtedy, gdy byliśmy małżeństwem. Wspieramy się i wiemy, że możemy na siebie liczyć. Spędziliśmy razem kawał życia, przeżyliśmy razem wiele pięknych chwil i one na zawsze zostaną w naszych wspomnieniach" - wyznała.

Co ciekawe gwiazda wyznała, że wraz z obecnym ukochanym w walentynki wybiera się na koncert "Ich Troje". Dominika Tajner została także zapytana o to, jak postrzega bycie "byłą żoną Michała Wiśniewskiego".

"Nie mam z tym najmniejszego problemu. Czasem jestem córką Apoloniusza Tajnera, czasem byłą żoną Michała Wiśniewskiego, a czasem partnerką Mariusza Wacha. Wiem, że ludzie mnie tak postrzegają i już się z tym pogodziłam. Choć muszę przyznać, że kiedyś przeszkadzało mi to, że jestem odbierana przez pryzmat nazwiska. Wydawało mi się, że muszę sobie i innym coś udowodnić" - wyznała ze spokojem.

Zdradziła również, że kiedyś z powodu odbierania jej przez pryzmat nazwiska, postanowiła wyjechać za granicę. Tam, zdobyła sukcesy w managemencie, nabierała pewności siebie i pozbyła się kompleksów.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości