Donatan kupił Cleo... mieszkanie. To prezent urodzinowy

Cleo pochwaliła się wyjątkowym prezentem od Donatana
Cleo pochwaliła się wyjątkowym prezentem od Donatana
Źródło: MWMEDIA
Cleo świętowała ostatnio 40. urodziny. Z tej okazji piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowych wyjątkowym prezentem od Donatana. Tym razem producent muzyczny przeszedł samego siebie i podarował przyjaciółce... mieszkanie.

Cleo jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jej kariera nabrała tempa, kiedy w 2013 r. zaczęła współpracę z producentem muzycznym Donatanem. W 2014 r. wydali pierwszy wspólny album, który promowali piosenką "My Słowianie".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

#SZAFYGWIAZD Majka Jeżowska o wnuczce. To dla niej zmieniła całe mieszkanie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Cleo pochwaliła się wyjątkowym prezentem od Donatana

Utwór cieszył się dużą popularnością, a Cleo i Donatan byli nawet reprezentantami podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji, w którego finale zajęli 14. miejsce. Po kilku latach współpracy Cleo zaczęła solową karierę i szybko zdobyła rzeszę wiernych fanów.

Mimo tego, że Cleo i Donatan nie współpracują ze sobą, to ich znajomość przetrwała. Często w mediach mówią o swojej przyjaźni, a dowodem na to są zaskakujące podarunki, jakie producent muzyczny prezentuje Cleo z okazji jej urodzin.

W przeszłości Cleo otrzymała od Donatana m.in. nowego busa koncertowego, samochód, a także działkę budowlaną w Bukowinie Tatrzańskiej. Tym razem producent muzyczny przeszedł sam siebie i podarował Cleo mieszkanie z okazji jej 40. urodzin.

Donatan sprawił przyjaciółce mieszkanie

Cleo o wszystkim poinformowała na Facebooku:

"Don jak zawsze na grubo potrafi dać taki prezent, że nie wiem, co powiedzieć i jak zareagować. Dostałam od niego piękne mieszkanie w jego nowej inwestycji. Donatan dziękuje, bardzo się z tego cieszę i jestem dumna z Twoich sukcesów, ale najbardziej cieszy mnie to, że od 10 lat niezmiennie możemy na siebie liczyć" - napisała Cleo na Facebooku.

Donatan również pochwalił się w mediach społecznościowych prezentem, który podarował Cleo. Zdradził nieco więcej szczegółów dotyczących mieszkania.

"Z okazji urodzin moja najlepsza, najserdeczniejsza przyjaciółka, jak co roku dostała ode mnie symboliczny prezent. Mieszkanie w mojej nowej Warszawskiej inwestycji, nieduże, bo zaledwie 38m2, ale za to w dobrym miejscu i od serca. CLEO jest najmilszą i najszlachetniejszą osobą, jaką znam, więc niczego mi dla niej nie żal. Wszyscy życzymy jej zdrowia, dalszych sukcesów, radości i tego, aby zawsze była szczęśliwa" - napisał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości