Cleo

Cleo

W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z koncertu Cleo, OFF Festivalu i konferencji prasowej "Top Model". W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Cleo niedawno pochwaliła się prywatnym samolotem, którym lata na koncerty. Fani zauważyli, że celebrytka pokonuje w ten sposób nawet niewielkie trasy i tym samym szkodzi środowisku.  "Ekologia to twoje drugie imię" - pisali w komentarzach na Facebooku i porównywali ją do Taylor Swift. Gwiazda odpowiedziała.

Qczaj w programie "Mask Singer" zdradził, że kiedyś prowadził fanklub Natalii Oreiro. Okazuje się, że wśród polskich gwiazd również jest taka osoba, którą znany trener darzy tak dużą sympatią, że byłby w stanie prowadzić jej fanpage. To Cleo. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą celebryta opowiedział o znajomości z piosenkarką.

"To tylko kilka dni" to program, który ma na celu przybliżyć życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami. W programie widzimy też, jak wiele trudu muszą włożyć bliscy w opiekę nad nimi. Z pomocą przychodzą im znane gwiazdy, które na kilka dni zajmą ich miejsce.

Cleo dostała od Donatana wyjątkowy prezent na walentynki. Muzyk podarował swojej przyjaciółce samochód warty prawie 1,5 mln zł. O wszystkim napisał w swoich mediach społecznościowych. To nie pierwszy taki prezent.

Katarzynę Zielińską i Małgorzatę Kożuchowską znają wszyscy, ale wiedzieliście, że te aktorki mają siostry? Oto mniej znane rodzeństwo znanych gwiazd.

Myśleliście, że tylko zagraniczne gwiazdy pokochały posługiwanie się pseudonimami? Nic podobnego. Nasi rodzimi artyści również. Niektórzy zmienili nawet imiona.