Dorota Gardias pokazała zdjęcie z partnerem. "Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie"

Dorota Gardias pod studiem DD TVN
Dorota Gardias pokazała ukochanego
Źródło: MW Media
Dorota Gardias rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym. Ostatnio zdecydowała się zrobić wyjątek i pokazała swojego partnera. Jej ukochany tak jak ona uwielbia wspinaczki górskie, a do tego jest ratownikiem medycznym. Internauci są zachwyceni.

Dorota Gardias pokazała nowego partnera

Dorota Gardias ma za osobą trudne chwile. Kilka miesięcy temu wraz z córką zachorowały na COVID-19, a zakażenie okazało się na tyle poważne, że zakończyło się wizytą w szpitalu. Kiedy wydawało się, że wszystko wróciło do normy, pogodynka poinformowała, że wykryto u niej raka piersi i musiała poddać się operacji, podczas której guzek został wycięty. Dziennikarka szczęśliwie powróciła do pracy i czuje się dziś dobrze.

Już od jakiegoś czasu fani zauważyli, że Dorota Gardias jest szczęśliwa. Na początku grudnia 2021 roku dziennikarka pochwaliła się wyjazdem do Rzymu, który został zainicjowany przez "tajemniczego św. Mikołaja".

Niedługo później w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" Dorota Gardias przyznała, że przy jej boku pojawił się mężczyzna.

"On bardzo mnie wspierał, odwiedzał w szpitalu, był przy mnie w trudnych momentach" - powiedziała.

Dariusz Pachut - czym się zajmuje?

Miesiąc temu dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała na InstaStory zdjęcie z ukochanym, jednak ze względu na okulary i strój narciarski, internauci nie mogli zobaczyć, jak naprawdę wygląda nowa miłość pogodynki.

Teraz Dorota Gardias podzieliła się romantycznym zdjęciem z gór z ukochanym. Do fotografii dodała opis:

"Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie" - napisała.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od znajomych i fanów dziennikarki.

"Jaka piękna para", "Dużo szczęścia gołąbeczki", "Miło na was popatrzeć", "Zakochani są wśród nas", "Dużo szczęścia" - czytamy.

Okazuje się, że ukochanym Doroty Gardias jest Dariusz Pachut, który jest ratownikiem medycznym.

"Uzależniony od endorfin. Cały czas w działaniu. Chcę Wam pokazać miejsca w Polsce i na świecie, gdzie byłem, będę i będziemy razem" - czytamy na jego instagramowym profilu.

36-latek jest instruktorem strzelania i zdobywcą tytułu mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Poza tym pasjonuje się m.in. kajakarstwem górskim, raftingiem, kanioningiem, wspinaczką lodową, nurkowaniem oraz skokami ze spadochronem.

Dorocie Gardias życzymy wszystkiego dobrego.

Zobacz także:

Anna Świątczak miała myśli samobójcze
Anna Świątczak w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak ważna jest dla niej wiara w Boga.
Źródło: Co za Tydzień

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości