Dagmara Bryzek pierwszy raz o rozstaniu z Koterskim. "Ktoś w przelocie powiedział mi o tych zaręczynach"

Dagmara Bryzek pierwszy raz skomentowała rozstanie
Dagmara Bryzek
Źródło: instagram.com/dagmarabryzekofficial/
Dagmara Bryzek do świata show-biznesu weszła jako nastolatka. Popularność, poza rolami, przyniósł jej związek z Michałem Koterskim, którego poznała na planie. I choć ich relacja nie przetrwała, rozstali się z klasą w przyjacielskich relacjach. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl Dagmara Bryzek pierwszy raz odniosła się do zakończenia związku, opowiedziała o planach na przyszłość i wyznała, z kim najchętniej spotkałaby się na planie. 

Dagmara Bryzek o związku z Michałem Koterskim

Aleksandra Głowińska: Plan filmowy sprzyja zakochaniu?

Dagmara Bryzek: Moim zdaniem nie sprzyja. Co prawda niedawno zmieniłam zdanie, ale dotąd zawsze uważałam, że warto wyznaczyć sobie osobną przestrzeń na pracę i uczucia. Kiedy to wszystko się miesza, to zazwyczaj wychodzą z tego nieporozumienia.

Pytam o plan nie bez przyczyny. To właśnie tam poznałaś Miśka Koterskiego. Nie bałaś się, że ta relacja może wpłynąć na waszą pracę? Że zrobi się niezręcznie?

Nie, nigdy się tego nie obawiałam. To nie mieściło się w skali moich problemów. Natomiast zawsze trzeba liczyć się z tym, że wiążąc się ze współpracownikiem, niezależnie od tego czy to plan filmu, czy praca w korporacji, istnieje prawdopodobieństwo, że się nie uda i trzeba będzie ponieść tego konsekwencje, czyli prędzej czy później spotkać. A to jakie będziemy mieli do tego podejście, to już zależy tylko od nas.

Oboje wykazaliście się ogromną dojrzałością przy zakończeniu związku, co nie jest częste w show-biznesie. W jednym z wywiadów powiedziałaś, że rozstaliście się w przyjaźni. Macie teraz ze sobą kontakt?

Nie mamy kontaktu. Na pewno spotkamy się prędzej czy później na planie serialu.

Na wasze rozstanie patrzyła cała Polska. Było ci przez to podwójnie trudno?

W tamtym momencie mnie to nie zajmowało. Od początku liczyłam się z tym, że tak wygląda funkcjonowanie w show-biznesie, więc mnie to nie zaskoczyło. I to w sumie, że mnie to nie zaskoczyło, zaskoczyło mnie najbardziej. Trochę było tak, że posty, które wrzucaliśmy żyły własnym życiem, a my żyliśmy swoim. I tak staram się do tego podchodzić. Prawda jest taka, że wszystkie publikacje są skrajne i żebym sama nie popadła w tę skrajność, kieruję się tylko tym, co czuję w danym momencie i staram się tym nie przejmować.

Informacja o zaręczynach Michała Koterskiego i Marceli Leszczak cię zaskoczyła, czy spodziewałaś się takiego obrotu spraw?

Przyznam szczerze, że nie śledzę teraz ich losów. Ktoś w przelocie powiedział mi o tych zaręczynach. Jak ja się z tym czuję? Nie mam żadnego stosunku. Poszłam do przodu i skupiam się teraz na sobie, a nie na innych.

Dagmara Bryzek ma nowego partnera

Czy to pójście do przodu oznacza, że i w twoim życiu pojawił się ktoś, do kogo serce zabiło mocniej?

Yyy.. mmm (śmiech). Zachowam to dla siebie.

Ten mruk i tak był bardzo wymowny. Szkoda, że to nie rozmowa wideo.

Ciekawe, jak to zamieścić teraz w tekście (śmiech).

Niepostrzeżenie zmienię temat w takim razie. Kiedy nagle cały kraj zaczyna się tobą interesować, nie tylko zawodowo, ale i prywatnie, zmienia się coś w sposobie myślenia? Zaczynasz się rozglądać, czy nie śledzą Cię paparazzi? Dwa razy zastanawiasz się czy dodać post na Instagram, czy zupełnie nie ma to dla Ciebie znaczenia?

To, co się zmieniło, to na pewno ilość czasu, którą poświęcam sobie i budowaniu poczucia własnej wartości, żeby nie uzależniać swojego samopoczucia od tego, że wyjdę do sklepu bez makijażu, ktoś mnie zobaczy i oceni, a ja to przeczytam i mnie to zdołuje. Nie chcę się przejmować tym, jak wyglądam. Nie zawsze się  wygląda super. Nawet jak człowiek się postara i nałoży tonę makijażu. My, kobiety, przed okresem czujemy się beznadziejnie, a hormony przekładają się na nasz wygląd. Potem ktoś nas zobaczy, oceni i od razu jest dramat. Więcej czasu poświęcam sobie i dbaniu o siebie, żeby takie rzeczy mnie nie dotykały. Oczywiście zastanawiam się nad swoim wizerunkiem i tym, w jaki sposób chcę kreować siebie na Instagramie, bo w jakimś stopniu jest to kreacja, jednocześnie pozostając w zgodzie ze sobą.

Z badań wynika, że co czwarta kobieta doświadczyła hejtu z powodu wyglądu. Większość niemiłych słów usłyszały od innych kobiet. Przeglądając twój profil na Instagramie, mam wrażenie, że ciebie to nie dotyka.

To bardzo ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że spotykamy się z krytyką i zawiścią, ale u mnie zależy to od stopnia kontrowersyjności treści, którą publikuje. Ostatnio opublikowałam post z informacją o wyprawie na Śnieżkę organizowanej przez mojego znajomego. Było tam mnóstwo krytyki, chociaż nawet mnie to nie dotyczyło. Chciałam pomóc komuś, a w sieci rozpętała się burza. Ludzie bardzo często utożsamiali mnie z tym, co opublikowałam. I to dotyczy wszystkiego. Ludzie tak naprawdę się sami napędzają i wszystkie frustracje dotyczą ich, a my, osoby publiczne, jesteśmy tylko pośrednio z nimi związane. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że nie ma się co tym przejmować. Ale są też miłe słowa, więc wychodzi na zero. (śmiech)

Najdziwniejsza plotka, którą o sobie usłyszałaś?

Mam pewnego stalkera, który uważa, że mój serialowy partner Wasyl Wasylik jest moim życiowym partnerem. I on cały czas publikuje posty, w których o tym mówi. Od razu prostuję: nigdy nie byliśmy razem. Ale to całkiem zabawne.

Czytasz komentarze na swój temat w sieci?

Już nie. Kiedyś czytałam, ale nigdy nie wyniknęło z tego nic dobrego. Czy to były pochlebne komentarze, czy słowa krytyki, nic nie wnoszą. Pamiętam, jak miałam 16 lat i grałam pierwszą rolę w „Na Wspólnej”, która nie była pozytywna. Uległam wtedy pokusie, żeby sprawdzić, jaki jest odbiór mojej osoby w mediach i komentarze były naprawdę straszne. Czytałam to, przejmowałam się, a ludzie oceniali nie mnie, tylko rolę. Jak ktoś nie jest tego świadomy, może wziąć to za bardzo do siebie, więc lepiej nie czytać tego, co piszą.

Dagmara Bryzek o aktorstwie

Często zdarza się, że ludzie mylą cię z postacią, którą grasz?

Zdarza się. Teraz gram królową w jednym z seriali i ludzie, których spotykam na ulicy, zwracają się do mnie per „królowo”, bo utożsamiają mnie z rolą. To typowe.

W „Na Wspólnej” grałaś nastolatkę, która kokietowała i uwodziła starszego od siebie mężczyznę, partnera córki ludzi, pod których dachem się zatrzymałaś. To było duże wyzwanie dla tak młodej wówczas dziewczyny?

Tak, to było trudne. Podeszłam do tego poważnie, a zaczęłam grać w serialu, jak miałam niespełna 16 lat. Każde wejście na plan było wtedy dla mnie ogromnym wyzwaniem. Nadal jest, ale wtedy przeżywałam to dziesięć razy bardziej. Lubiłam to i czułam się na miejscu. To było fajne doświadczenie. Trudna rola, to prawda. Ale cieszę się, że mogłam tego doświadczyć i zagrać czarny charakter.

Wolisz grać dobre czy złe postaci? Z czego czerpiesz większą radość i satysfakcję?

Wolę grać dobre, zdecydowanie. Gdybym mogła, grałabym tylko takie. Generalnie wierzę, że w aktorstwie jest coś takiego, że to, z czym obcujemy, przyciągamy do siebie. A ja wolę obcować z dobrem niż z mieszaniem czy wredotą. Lubię w tych złych postaciach to, że zawsze można je obronić. Humorem albo znaleźć drugą stronę ich motywacji.

Zawsze mnie zastanawia, czy jak wchodzi się w świat show-biznesu tak wcześnie, to czy niesie to za sobą konsekwencje w postaci zmiany w relacjach z rówieśnikami.

Nie zauważyłam nic takiego. Przyjaźnię się ciągle z tymi samymi osobami, traktowali mnie tak samo, jak wcześniej. Bardzo mnie wspierali. Nic się nie zmieniło.

Dagmara, jesteś kobieta wielu talentów. Podejrzałam na YouTube twoje wokalne występy i muszę przyznać, że masz świetny głos. Masz jakieś muzyczne plany na przyszłość?

Muszę przyznać, że aktorstwo jest u mnie na pierwszym planie. Śpiewałam zawsze dla siebie. Zaczęłam to robić zupełnie przypadkowo. Nie przygotowywałam się do tego. Ćwiczę teraz wokal, żeby dołożyć tę umiejętność do swojego skarbczyka z talentami, ale nie mam w planach nagrywania płyty.

Studiowałaś na AST w Krakowie. Co się stało, że zmieniłaś uczelnię?

Na pierwszym roku dostałam rolę w serialu. Miałam dostać dziekankę, ale w szkole aktorskiej, według regulaminu, nie można grać na pierwszym roku i przyjmować żadnych projektów. Musiałam liczyć się z tym, że w tej szkole już dłużej nie będę. Wybrałam w tamtym momencie granie i to była super decyzja. Teraz uczęszczam do szkoły Lee Strasberga w Los Angeles. To są przecudowne zajęcia. To, czego tam uczą… Wow. A teraz te zajęcia są online, jak na większości uczelni, co jest świetną opcją.

Gdybyś miała porównać metody nauczania. Jakie są różnice?

Bardzo podoba mi się otwartość na zajęciach. Każdy się wypowiada i każda wypowiedź jest tak samo ważna, jak wykładowcy. Mam wrażenie, że w Polsce funkcjonuje system feudalny, że nauczyciel jest autorytetem i albo się podporządkujesz, albo nie pasujesz. A tam każdy jest traktowany wyjątkowo. To buduje i jest wyjątkowe. Poszerza to perspektywę i akceptację samego siebie. Od tego zresztą się zaczyna pracę od siebie.

Miałaś okazję pracować na planie z wieloma aktorami. Od którego z nich nauczyłaś się najwięcej?

Bardzo mi imponuje Grażyna Szapołowska i to, jak się zachowywała wobec ludzi na planie. Jest naprawdę czarującą osobą. Waldemar Obłoza był bardzo pomocny i bardzo mnie wspierał w czasie, kiedy jeszcze niewiele wiedziałam. Podobnie jak Zbigniew Suszyński.

A z kim chciałabyś zagrać, a jeszcze nie było okazji?

Mam całą listę (śmiech). Moją idolką od zawsze jest Maja Ostaszewska, nie tylko jako aktorka, ale również jako osoba. Chciałabym zagrać również z Tomaszem Karolakiem. Mieliśmy możliwość, ale jednak ten kontakt z mojej perspektywy był niewystarczający i chętnie spotkałabym się z nim jeszcze raz na planie. I bardzo chciałabym poznać Andrzeja Chyrę.

Zobacz także:

Halina Mlynkova: Wybaczam, ale nie zapominam
Czy Halina Mlynkova rozliczyła się z przeszłością? W jaki sposób radzi sobie z trudnymi życiowymi doświadczeniami?
Źródło: Co za Tydzień

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/dagmarabryzekofficial/

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Paulla o muzyce, relacjach z Adamem Konkolem, poprawianiu urody i hejcie. "Ludzie są hipokrytami" [TYLKO U NAS]

Paulla o muzyce, relacjach z Adamem Konkolem, poprawianiu urody i hejcie. "Ludzie są hipokrytami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o planach na święta Bożego Narodzenia. Podsumowała mijający rok [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o planach na święta Bożego Narodzenia. Podsumowała mijający rok [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa o 25. urodzinach i planach. "Czasem nawet trochę mnie to przerasta" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa o 25. urodzinach i planach. "Czasem nawet trochę mnie to przerasta" [TYLKO U NAS]

Lara Gessler o świętach w gronie rodzinnym. Jaką potrawę przygotowuje na Wigilię?

Lara Gessler o świętach w gronie rodzinnym. Jaką potrawę przygotowuje na Wigilię?

Blanka Stajkow o karierze i relacji z mamą. "Dawała z siebie wszystko, żeby mi pomóc" [TYLKO U NAS]

Blanka Stajkow o karierze i relacji z mamą. "Dawała z siebie wszystko, żeby mi pomóc" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Monika Mrozowska o zbliżających się świętach. Jak Boże Narodzenie wygląda w jej patchworkowej rodzinie?

Monika Mrozowska o zbliżających się świętach. Jak Boże Narodzenie wygląda w jej patchworkowej rodzinie?

Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy? [TYLKO U NAS]

Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy? [TYLKO U NAS]

Mariah Carey pokonana. "All I Want for Christmas is You" nie jest już na pierwszym miejscu

Mariah Carey pokonana. "All I Want for Christmas is You" nie jest już na pierwszym miejscu

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Natalia Kukulska o terapii małżeńskiej. "To nie jest nic wstydliwego"

Natalia Kukulska o terapii małżeńskiej. "To nie jest nic wstydliwego"

Książę Harry boi się o bezpieczeństwo Meghan Markle. "Nie mogę narażać mojej żony"

Książę Harry boi się o bezpieczeństwo Meghan Markle. "Nie mogę narażać mojej żony"

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Shannen Doherty odkryła zdradę męża tuż przed operacją mózgu. "Poczułam się niesamowicie niekochana"

Shannen Doherty odkryła zdradę męża tuż przed operacją mózgu. "Poczułam się niesamowicie niekochana"

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Córka Juliusza i Ewy Machulskich robi karierę we Francji. Mówi o współpracy z ojcem i ukrywaniu nazwiska

Córka Juliusza i Ewy Machulskich robi karierę we Francji. Mówi o współpracy z ojcem i ukrywaniu nazwiska

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Osi Ugonoh wygrała 4 sezon "Top Model". Dziś zmieniła się nie do poznania!

Osi Ugonoh wygrała 4 sezon "Top Model". Dziś zmieniła się nie do poznania!

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

"Chłopi" mają szansę na dwa Oscary. Będą pokazy dla widzów w USA

"Chłopi" mają szansę na dwa Oscary. Będą pokazy dla widzów w USA

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?