Dorota Gardias rozstała się z Dariuszem Pachutem. "Czas wyleczy rany"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Gardias potwierdza rozstanie z Dariuszem Pachutem

Jeszcze niedawno Dorota Gardias była szczęśliwie zakochana. Niestety prezenterka pogody potwierdziła rozstanie z Dariuszem Pachutem. Byłych partnerów połączyła miłość do gór. Dorota Gardias skomentowała rozpad związku. Troszczy się teraz głównie o swoją córkę.

Dorota Gardias i Dariusz Pachut przez jakiś czas ukrywali, że coś ich łączy. Fani prezenterki TVN przeczuwali, że jej serce jest już zajęte. Dziennikarka i jej ukochany w końcu opublikowali wspólne zdjęcie i tym samym oficjalnie przyznali, że są razem. Niestety ich związek to już przeszłość. Dorota Gardias odniosła się do wieści o rozstaniu i podsumowała swoje miłosne doświadczenie w rozmowie z "Party".

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. Skupia się na córce

Pod koniec stycznia Dorota Gardias i Dariusz Pachut pochwalili się w sieci swoim szczęściem. Zakochani przebywali w Szklarskiej Porębie, bo oboje są miłośnikami sportów zimowych. Prezenterka pogody pokazała romantyczny kadr z ukochanym mężczyzną i napisała, że łączy ich pasja do wędrówek po górach i przytulanie.

Dorota Gardias krótko, lecz dosadnie skomentowała rozstanie z Dariuszem Pachutem.

"To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany. Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla" - powiedziała w rozmowie z "Party".

Co Za Tydzień. Dorota Gardias z córką w miasteczku "Projekt Zima"
Co Za Tydzień. Dorota Gardias z córką w miasteczku "Projekt Zima" Źródło: Co Za Tydzień

Dorota Gardias. Związki, partnerzy, córka

Były partner Doroty Gardias jest ratownikiem medycznym oraz sportowcem. Dariusz Pachut zdobył tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu, jest również instruktorem strzelania. Nie boi się sportów ekstremalnych, uprawia kajakarstwo górskie, nie jest mu obca wspinaczka lodowa, nurkowanie oraz skoki ze spadochronem.

Prezenterka w przeszłości była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry. Z związku z Piotrem Bukowieckim (obecnym partnerem Edyty Herbuś) ma córkę Hannę. Gwiazda utrzymuje przyjazne stosunki z ojcem swojego dziecka.

"Staraliśmy się pokazać Hani, że pomimo że nie jesteśmy razem, nadal potrafimy działać i darzymy siebie wzajemnym szacunkiem" - mówiła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Dorota Gardias podkreśla to, że córka jest dla niej najważniejsza. Prezenterka przechodzi różne życiowe zawirowania, ale troska o Hanię jest na pierwszym miejscu.

"Wychowuję też córkę na osobę silną i niezależną kobietę, bo w życiu różnie bywa. Uważam, że najlepiej jest liczyć na siebie, czego uczę moją córkę" - wyznała Dorota Gardias w "Plejadzie" dwa lata temu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości