Dorota Gardias zaśpiewała "Solo". To zupełnie inna wersja!

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Dorota Gardias

Dorota Gardias zaprezentowała własną wersję "Solo" Blanki. Szerszej publiczności pogodynka zdradziła swój talent biorąc udział w muzycznym show "Mask Singer". Wielu mówiło, że jej głos brzmi, jak szkolony przez lata. Jak poradziła sobie z hitem Eurowizji? Tego nikt się nie spodziewał.

Po niekwestionowanym sukcesie, jaki przyniosły jej występy w kostiumie róży, Dorota Gardias poszła za ciosem. Prezenterka postanowiła więcej nie kryć wyjątkowego talentu - regularnie występuje na scenie, a na jej instagramowym koncie co jakiś czas pojawiają się nowe wykonania. Tym razem możemy posłuchać zupełnie innej odsłony sławnego już "Solo".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dorota Gardias o początkach w stacji TVN
Dorota Gardias o początkach w stacji TVN Dorota Gardias o początkach w stacji TVN

Dorota Gardias - kariera muzyczna

Dorota Gardias nowych wyzwań się nie boi, wręcz przeciwnie! W programie "Dzień Dobry TVN" co i raz podejmuje się szalonych aktywności, by pogodę zaprezentować w wyjątkowych okolicznościach. Redakcja śniadaniówki skrzętnie wykorzystuje jej zapał do próbowania nowości. Mogliśmy już wysłuchać prognozy z kajaka na środku rzeki, ścianki wspinaczkowej, czy w trakcie karmienia wielbłąda.

Pogodynka chętnie angażuje się nawet w najtrudniejsze zadania i zdaje się, że nie ma dla niej zadań niemożliwych. Pamiętamy, jak kilka lat temu ekipa "DDTVN" utknęła w drodze na zaśnieżony górski szczyt. Auto z charakterystycznym niebiesko-żółtym oznakowaniem po prostu utknęło w zaspie. Kiedy przyszedł czas na wejście na żywo, Dorota Gardias stanęła odważnie przed kamerą i opowiedziała o tym, co spotkało ją na drodze. Fani wprost kochają tę autentyczność.

Dorota Gardias bynajmniej nie zamierza rezygnować z kariery pogodynki. Wydaje się być po prostu osobowością wszechstronną. Dlatego nową pasję zamierza połączyć z obecnymi.

- Po programie „Mask Singer”, kiedy Kuba Wojewódzki tak mi posłodził i tak dodał wiatru w skrzydła, nabrałam odwagi. Uwierzyłam w siebie, jeśli chodzi o tę płaszczyznę i… mamy piosenkę. Mam już nagrane demo, za chwilę wchodzimy do studia - zapowiedziała.

Dorota Gardias zaśpiewała "Solo Blanki"

Tym razem Dorota Gardias postanowiła popłynąć z falą popularności polskiej reprezentantki tegorocznej Eurowizji. "Solo" nuci już większość Polski i zdaje się, że mimo wczesnej pory, już zyskał miano hitu tego lata. Takiej wersji nikt się jednak nie spodziewał. Pogodynka nadała mu zupełnie inny, akustyczny i zdecydowanie mniej dyskotekowy charakter.

"Pięknie. Niezły wokal";

"Aż miło posłuchać brawa. Skala" - chwalą fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości