Co działo się w show-biznesie? Mąż polskiej aktorki aresztowany, Wiśniewski został ojcem

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Co działo się w show-biznesie?

Co ciekawego działo się w środę 17.05.2023 roku w show-biznesie? Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem, Zofia Kucówna skończyła 90 lat, a mąż polskiej aktorki Karoliny Gruszki został zaocznie aresztowany przez moskiewski sąd. To jednak nie wszystko. Specjalnie dla was przygotowaliśmy podsumowanie dnia. Zapnijcie pasy!

Środa 17 maja 2023 roku aż kipiała od show-biznesowych informacji. Dzień przywitaliśmy narodzinami najmłodszego syna Michała Wiśniewskiego, który zgodnie z rodzinna tradycja, otrzymał wyjątkowe imię. Potem świętowaliśmy 90. urodziny znanej aktorki, a także przezywaliśmy śmierć nominowanego do Oscara twórcy filmu "Avatar". Dzień zwieńczyło zaoczne aresztowanie Iwana Wyrypajewa oraz niepokojące informacje o stanie zdrowia Filipa Chajzera.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem aż sześciorga pociech. Każda z nich nosi dosyć oryginalne imiona, zdecydowanie odbiegające od polskiej tradycji. Tak oto rodzina Wiśniewskich to: Xavier, Fabienne Marta, Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Dotychczas najmłodszy syn Falco Amadeus jest owocem związku z Polą Wiśniewską. Kobieta jest piątą żoną lidera Ich Troje. Miłość kwitnie, a dowodem łączącego parę uczucia była kolejna ciąża. Pola Wiśniewska przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

16 maja Michał Wiśniewski poinformował fanów, że syn właśnie pojawił się na świecie. Jak przystało na członka rodu Wiśniewskich, nosi dość wyjątkowe imię: Noël Cloé Wiśniewski.

Zofia Kucówna skończyła 90 lat.

Zofia Kucówna jest aktorką teatralną, a także byłą wykładowczynią w Akademii Teatralnej w Warszawie. Od pewnego czasu artystka mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie i to właśnie tam świętowała swoje 90. urodziny.

Z tej okazji przypomnieliśmy jej historię miłości z Adamem Hanuszkiewiczem.

Ilona Felicjańska odniosła się do wyroku sądu

Ilona Felicjańska i Paul Montana byli jedną z najbardziej popularnych polskich par w naszym show-biznesie. Pobrali się w 2020 roku, co miało wzmocnić ich związek. Jednak coraz częściej pojawiały się informacje o konfliktach w ich małżeństwie. W lutym bieżącego roku media poinformowały o trwającym rozwodzie pomiędzy nimi oraz o sprawie wszczętej z urzędu przeciwko byłemu mężowi modelki.

We wtorek 16 maja zapadł wyrok w głośnej sprawie o pobicie Ilony Felicjańskiej przez jej męża. Paul Montana został uznany za winnego zarzucanych mu czynów. Mężczyzna zapowiedział apelację. Dzień po zakończeniu rozprawy w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Ilona Felicjańska zdradziła, że również zamierza się odwoływać od wyroku. Opowiedziała także o koszmarze, jaki przeżywała, będąc w relacji z eks partnerem.

Iwan Wyrypajew został zaocznie aresztowany przez sąd w Moskwie

Iwan Wyrypajew został wpisany na federalną listę międzynarodowych poszukiwanych. Artysta od 2016 roku mieszka w Warszawie razem z partnerką, aktorką Karoliną Gruszką oraz ich córką. Jak donosi RMF24, reżyser zaocznie aresztowany przez moskiewski sąd. 

Zarzuty dotyczą dyskredytowania Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej w związku z działaniami w Ukrainie. Iwan Wyrypajew wielokrotnie publicznie potępiał bowiem agresję rosyjskich wojsk i krytykował działania Władimira Putina.

Zmarł John Refoua

W środę 17 maja media obiegła tragiczna wiadomość. W wieku zaledwie 58 lat zmarł artysta, który na zawsze zmienił oblicze Hollywood. John Refoua był jednym z twórców kultowego filmu "Avatar". O jego śmierci rozdzierającym serce komentarzem poinformowała żona.

W środę 17 maja media obiegła tragiczna wiadomość. W wieku zaledwie 58 lat zmarł artysta, który na zawsze zmienił oblicze Hollywood. John Refoua był jednym z twórców kultowego filmu "Avatar". O jego śmierci rozdzierającym serce komentarzem poinformowała żona.

Cezary Pazura opowiedział o swoich dzieciach

Cezary Pazura to nie tylko słynny aktor, ale także mąż i ojciec na pełen etat. Artysta doczekał się czwórki dzieci. Jego pierwszą i jednocześnie najstarszą córką jest Anastazja Pazura, która jest już dorosłą kobietą. Związek z jej matką się rozpadł, a wiele lat później Cezary Pazura spotkał na swojej drodze Edytę Pazurę, która została jego żoną. Celebrytka urodziła aktorowi trójkę pociech: syna Antoniego oraz dwie córki: Amielię i Ritę

Cezary Pazura w najnowszym wywiadzie opowiedział o swoich dzieciach. Aktor przyznał, że widziałby je w show-biznesie, jednak nie jest do końca przekonany, czy jego pociechy byłyby zainteresowane aktorstwem. Artysta przyznał, że tylko jego najmłodsza córka zapytała go, czy wziąłby ją kiedyś do teatru. "Jest wpatrzona w tatusia" - powiedział.

Filip Chajzer robi sobie przerwę od telewizji przez problemy ze zdrowiem

ilip Chajzer przekazał informację o zawieszeniu pracy na antenie. Decyzję tę argumentuje problemami zdrowotnymi. Prezenter "Dzień Dobry TVN" już jakiś czas temu pisał o swoich epizodach depresyjnych. Co dzieje się tym razem?

"Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem" - relacjonuje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości