Dorota Stalińska trafiła do szpitala. Aktorka "Kontroli" przeszła poważną operację

Dorota Stalińska trafiła do szpitala.
Dorota Stalińska trafiła do szpitala
Źródło: MWMEDIA
Dorota Stalińska to aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról w kultowych produkcjach. Obecnie możemy oglądać ją m.in. w serialu "Kontrola". Gwiazda ma w ostatnim czasie spore problemy ze zdrowiem, które skończyły się hospitalizacją. Co się stało?

Dorota Stalińska przeszła niedawno operację, która pozostawiła w jej stopie tytanowe klamry. Dzięki nim aktorka może szybciej powrócić do codziennych aktywności. Gwiazda jest promotorką zdrowia, choć sama ma z nim niemałe problemy. Od ponad 20 lat kieruje Fundacją Nadzieja, która pomaga ofiarom wypadków drogowych.

Dorota Stalińska przeszła kolejną operację

Dorota Stalińska nazywana jest "człowiekiem ze stali". Aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Agora" stwierdziła, że czuje się, jakby pięciokrotnie darowano jej życie. Podejrzewa też, w jej ciele może nie być ani jednej całej kości. Gwiazda przeszła już śmierć kliniczną, całą serię skomplikowanych złamań, doświadczyła niedowładów kończyn, miała też uszkodzony mięsień serca i kręgosłup... aż trzykrotnie.

Aktorka niedawno znów trafiła do szpitala. Tym razem operowano jej dłoń i stopę. Na swój profil na Instagramie dodała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Nawet w takiej sytuacji nie opuszczał jej dobry humor.

Dorota Stalińska niedawno opublikowała na Instagramie jeszcze jedną nietypową fotografię. Wrzuciła na swój profil zdjęcie rentgenowskie stopy po operacji palców, na którym widać wszczepione tytanowe klamry. Pod zdjęciem dodała hasztagi "#dorota #dorotastalińska #operacja #tytan #stopa #zdrowie #pale #klamerki #noweżycie #odbudowa #bogactwo #naprawa #bieganie #maraton".

Fani w komentarzach życzą aktorce dużo zdrowia i powrotu do formy. My także dołączamy się do tych życzeń.

"Kontrola 4". Zwiastun serialu Playera

Dorota Stalińska - w czym grała?

Dorota Stalińska to aktorka, którą bardzo łatwo rozpoznać, głównie dzięki jej charakterystycznemu, zachrypniętemu głosowi. Gwiazda może pochwalić się imponującą filmografią. Znana jest z takich produkcji jak "Seksmisja", "Historia niemoralna", "Krzyk" czy ostatnio "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Grała też w wielu znanych serialach, np. "Niania" czy niedawno w "Kontroli" Playera. W 2023 roku zobaczymy ją w "Chłopach" w reżyserii Doroty Kobieli.

Dorota Stalińska
Dorota Stalińska
Źródło: MWMEDIA

Oto wybrane filmy, w których grała Dorota Stalińska:

 • "Człowiek z marmuru" (1976)
  • "Debiutantka" (1981)
   • "Miłość ci wszystko wybaczy" (1981)
    • "Krzyk" (1982)
     • "Seksmisja" (1984)
      • "Dziewczęta z Nowolipek" (1985)
       • "07 zgłoś się" (serial telewizyjny, 1985)
        • "Dekalog III" (1988)
         • "Historia niemoralna" (1990)
          • "Ferdydurke" (1991)
           • "Niania" (serial telewizyjny, 2006)
            • "Ryś" (2007)
             • "Kontrola" (od 2020)
              • "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" (2021)
               Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
               Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

               Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

               Czytaj też:

               Autor: Kamila Jamrożek

               Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

               podziel się:

               Pozostałe wiadomości