Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z córką. Tak spędza czas z 4-letnią Wandą

Dorota Szelągowska jest nie tylko prężnie działającą prezenterką telewizyjną oraz projektantką wnętrz, ale również mamą na pełen etat. Niedawno gwiazda podzieliła się rodzinną fotografią. Tak spędza czas z córką Wandą.

Dorota Szelągowska jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Prezenterka przyszła na świat w Libii i mieszkała tam przez pierwszy rok życia. Dorota Szelągowska swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od pracy przy produkcji programu "Taniec z gwiazdami" oraz "Dzień Dobry TVN". Aktualnie prezenterka uznawana jest za specjalistkę w tematyce wnętrzarskiej i prowadzi autorski program "Totalne remonty Szelągowskiej", emitowany na antenie stacji TVN.

Dalsza część artykułu pod wideo.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 5. odcinek 1. Zwiastun
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 5. odcinek 1. Zwiastun

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z córką

Dorota Szelągowska, choć aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, rzadko publikuje treści związane z rodziną i stara się chronić prywatność. Prezenterka jest mamą syna Antoniego oraz córki Wandy. Dotychczas rzadko dzieliła się zdjęciami, na których uwieczniono wizerunki dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek.

Dorota Szelągowska opublikowała fotografię wprost w malowniczego miejsca. Na zdjęciu trzyma w objęciach córkę Wandę oraz psa.

"Nie ma co narzekać" - napisała.

Dorota Szelągowska podjęła decyzję o tym, że nie będzie pokazywać twarzy córki, czego konsekwentnie się trzyma. Fotografie rodzinne pojawią się rzadko i najczęściej dziewczynka obrócona jest do obiektywu aparatu tyłem.

Jakiś czas temu ekipa remontowana, na której czele stanęła prezenterka, zajęła się metamorfozą łazienki w Klinice Kardiologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Wówczas Dorota Szelągowska przyznała, że kiedyś była tam częstym gościem - jej córka cierpi na wrodzoną wadę serca.

"Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające" - wyznała wówczas.

Dorota Szelągowska o związkach i partnerach

Dorota Szelągowska trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy mając 20 lat, a jej wybrankiem był Paweł Hartlieb. Owocem tego związku jest syn Antoni Sztaba, którego wychowywał drugi mąż prezenterki, kompozytor i dyrygent Adam Sztaba. Para pobrała się w 2013 roku, po 11 latach związku. Związek rozpadł się zaledwie dwa lata później. W 2017 roku po raz ostatni powiedziała komuś "tak". Wyszła wówczas za Michała Wawro, z którym doczekała się córki. Choć rozstali się w 2019 roku, rozwód miał miejsce dopiero w 2021 roku.

W jednym z wywiadów Dorota Szelągowska wyznała:

"Nie jestem w stanie się wypowiadać na temat związków, ponieważ ja w ogóle nie umiem w związki […] Bardzo lubię moje łóżko, moją garderobę i różne rzeczy, a jednocześnie to nie jest tak, że ja nie mam ludzi dookoła".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości