Gwiazdy

Iga Krefft ma 35-metrowy dom w środku lasu. "Pytali, czy boję się być tam sama"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Iga Krefft kupiła domek pod Warszawą

Iga Krefft w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim zaledwie 35-metrowym domku pod Warszawą. Gwiazda wybudowała go w środku lasu, by móc uciekać tam od codzienności i dzięki temu być bliżej natury. "Zadbałam o to, żeby w moim domku było jak w bajce" - powiedziała.

Iga Krefft zaczęła karierę w show-biznesie w bardzo młodym wieku, gdy była jeszcze dziewczynką. Gwiazda początkowo zajmowała się aktorstwem, które z biegiem czasu porzuciła na rzecz muzyki. Iga Krefft znana jest obecnie w środowisku artystycznym pod pseudonimem "Ofelia", który też idealnie pasuje do jej charakteru. Nie jest bowiem tajemnicą, że artystka bardzo kocha przyrodę, naturę oraz sztukę, a furorę w mediach robi jej nowy zaledwie 35-metrowy domek pod Warszawą.

Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp"
Iga Krefft o luksusowym życiu polskich gwiazd. "To stereotyp" Gwiazdy żyją w dostatku i luksusie? Iga Krefft w rozmowie z nami wyraźnie zaznacza, że to tylko stereotyp. "To tak nie wygląda"

Iga Krefft mieszka w 35-metrowym domku pod Warszawą

Iga Krefft na początku roku pochwaliła się na Instagramie, że kupiła niewielki, zaledwie 35-metrowy domek w środku lasu pod Warszawą. Gwiazda stara się tam mieszkać na co dzień, jednak gdy wymaga tego od niej jej praca, przenosi się na chwilę do Warszawy.

"Kursuję między Warszawą, gdzie też mam mieszkanie, a moją oazą szczęścia, która łączy mnie z tym co najważniejsze, czyli z samą sobą i naturą. Zadbałam o to, żeby w moim domku było jak w bajce" - mówiła w rozmowie z Pudelkiem.

Gwiazda przy okazji przyznała, że jej znajomi w pewnym momencie się o nią martwili i dopytywali, czy nie boi się mieszkać sama w takim miejscu.

"Przyjaciele pytali się, czy nie boję się być tam sama - w środku lasu. Jak ich tam zabieram, to wiedzą, że nie sposób się bać. Domek jest różowy, ma podusie, kocyki, jest przytulnie. Jestem wdzięczna, że mogłam stworzyć swoje gniazdko" - dodała.

Iga Krefft została zapytana także o to, jak w dobie inflacji poradzi sobie z ogrzaniem swojej "oazy szczęścia". Celebrytka podkreśliła, że póki co mieszkała w swoim domku tylko podczas wiosny, lata i jesieni, więc nie wie, jak będzie wyglądać to w zimie.

"To będzie moja pierwsza zima w tym domku, więc wszystko się zweryfikuje" - zakończyła.

Iga Krefft o życiu gwiazd. "Jesteśmy wszyscy normalnymi ludźmi"

Iga Krefft pracuje od najmłodszych lat życia i nie ukrywa, że jest pracoholiczką i potrafi oddawać się sztuce, którą tworzy z wielkim oddaniem. To wszystko jednak odbija się na jej zdrowiu. Właśnie dlatego nie ma w swoim domu telewizora, a wieczorami lubi odpoczywać, czytając dobrą książkę.

Artystka żyje zupełnie inaczej niż reszta gwiazd w jej wieku. Jakiś czas temu powiedziała nam, że stwierdzenie o tym, że każda sławna osoba prowadzi rozrzutny, luksusowy i imprezowy tryb życia jest mocno naciągana. Iga Krefft uważa, że "mniej znaczy więcej" i właśnie tą dewizą tłumaczyła zakup swojego domku.

"To mocny stereotyp, który stworzył się ludziom w głowie, że osoby publiczne czy rozpoznawalne od razu muszą być Bóg wie, jakimi milionerami. To tak nie wygląda. Jesteśmy też wszyscy normalnymi ludźmi, więc ja uznałam, że na ten moment mi to wystarczy i chciałam w taki sposób zainwestować, zrobić coś dla siebie. Czasami "less is more", stąd taka decyzja" - tłumaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości