Dzieci księżnej Kate i księcia Williama na poruszającym nagraniu. Pomogli potrzebującym

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis
Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis
Źródło: Chris Jackson Collection
Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis towarzyszyli księżnej Kate w odwiedzinach jednej z fundacji, która pomaga potrzebującym rodzinom. Młodzi "royalsi" podzielili się z podopiecznymi instytucji swoimi zabawkami i zajęli się pakowaniem prezentów. Wzruszające nagranie stało się hitem sieci.

Książę William i księżna Kate zdecydowanie należą do najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Para stroni bowiem od skandalów i z sumiennością wykonuje swoje dworskie obowiązki. Małżonkowie uchodzą także za wzorowych rodziców, a ich dzieci: książę George, księżniczka Charlotte oraz najmłodszy książę Louis są wręcz ulubieńcami mediów z całego świata.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o Bożym Narodzeniu. Podsumowała 2023 rok. "Wywrócił wszystko do góry nogami"
Źródło: cozatydzien.tv.pl

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate pakowały prezenty dla potrzebujących

Książę William i księżna Kate starają się poświęcać dużo więcej czasu rodzicielstwu, niż ich przodkowie. Następca brytyjskiego tronu poszedł w tej kwestii śladami swojej matki, księżny Diany, która uchodziła za bardzo dobrą i "ludzką" matkę, jak na warunki królewskiego dworu. Książęta George i Louis oraz ich siostra księżniczka Charlotte mogą więc na co dzień korzystać z uroków dzieciństwa. Mimo to od najmłodszych lat są uczeni tego, że bycie w rodzinie Windsorów to nie tylko przywileje, ale też obowiązki. Z tego względu książęce dzieci często towarzyszą swoim sławnym rodzicom w oficjalnych wyjściach.

Tym razem cała trójka towarzyszyła księżnej Kate w wyprawie do organizacji charytatywnej, która zajmuje się pomocom potrzebującym rodzinom, a szczególnie dzieciom. Młodzi "royalsi" przywieźli ze sobą do placówki zabawki, a następnie podzielili się nimi z podopiecznymi fundacji.

Książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis zaangażowali się w pakowanie prezentów dla potrzebujących i byli bardzo skupieni na swoim zadaniu. Nie wygłupiali się przed kamerami, jak to mają w zwyczaju i bardzo sumiennie wykonywali powierzone im czynności. Filmik z tego wyjątkowego momentu został opublikowany w mediach społecznościowych i szybko skradł serca internautów.

Książę i księżna Walii pokazali tegoroczną kartkę świąteczną

Zgodnie z bożonarodzeniową, coroczną tradycją, członkowie rodziny królewskiej pokazują poddanym świąteczne kartki. W tym roku poznaliśmy już pocztówkę, którą wybrali książę William i księżna Kate. Zdjęcie zdecydowanie różni się od tych, które były publikowane w poprzednich latach.

Tym razem bowiem rodzina wybrała kadr, który nie był zrobiony podczas wakacji czy wspólnych chwil w domowym zaciszu. Czarnobiała fotografia została bowiem wykonana w studiu fotograficznym, co jest absolutną nowością jeśli chodzi o Windsorów. Warto dodać także, że księżna Kate, książę Wiliam oraz ich dzieci zrezygnowali z formalnych i odświętnych strojów i zamiast tego, pokazali się poddanym w jeansach i białych koszulach. Księżniczka Charlotte i jej młodszy brat książę Louis dodatkowo mieli na sobie zwykłe tenisówki.

Świąteczna kartka rodziny następcy tronu jak zawsze została przyjęta bardzo ciepło. Fani rodziny królewskiej od razu zauważyli zmiany i stwierdzili, że jest to kolejny z zabiegów, które mają za zadanie "uczłowieczanie" monarchii i zbliżanie jej do poddanych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection

podziel się:

Pozostałe wiadomości