Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz doczekali się dwóch synów. Jak wyglądają i co robią?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Dzieci Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz – kim są?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz byli małżeństwem przez ponad 20 lat. Para doczekała się dwóch synów. Czym się zajmują i jak wyglądają dzisiaj?

Maciej Kurzajewski potwierdził ostatnio, że jest w związku z Katarzyną Cichopek. Dwa lata temu prezenter rozwiódł się z ówczesną partnerką Pauliną Smaszcz. Ich synowie są już młodymi mężczyznami. 

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz – historia związku

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski poznali się w styczniu 1996 roku, kiedy oboje byli związani z innymi osobami.

"Poszliśmy na pierwszą randkę pojeździć na łyżwach [...]. Zakopane, noc, puste lodowisko i my dwoje. Ja miałam wtedy chłopaka, patafiana, Maciek dziewczynę, ale oboje dojrzewaliśmy do rozstania" - mówiła Paulina Smaszcz w wywiadzie dla "Vivy!".

To dziennikarka podjęła decyzję, żeby ponownie zaprosić dziennikarza na randkę.

"Po trzech miesiącach pierwsza do niego zadzwoniłam [...]. Poszliśmy na jakiś film do kina Polonia. Po seansie mówię: To chodź, trochę jeszcze posiedzimy u mnie. Maciek wynajmował mieszkanie na Woli, ja na Ursynowie. Nie mam potem jak stamtąd wrócić, nie będzie żadnego autobusu. Ja na to: Ale kto powiedział, że musisz w nocy wracać…?" - powiedziała.

Zakochani pobrali się po kilku miesiącach od pierwszej randki.

Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi
Małgorzata Rozenek-Majdan uczy dzieci reagować na hejt. Bała się, że im zaszkodzi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz – co teraz robią?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata. Para rozstała się w 2020 r. Niedługo po ślubie w 1997 roku para przywitała na świecie syna Franciszka, a w 2006 roku urodził się jego brat Julian. Prezenterka była później w ciąży bliźniaczej, jednak małżonkowie przeżyli ogromną tragedię.

"Nikt nie umiał rozmawiać z matką, która musiała urodzić dwójkę martwych chłopców, która wciąż ma wielkie piersi pełne mleka i totalną depresję" - powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z "Vivą!".

Pierworodny syn pary Franciszek niedawno skończył studia w Izraelu. Ma żonę, w 2021 roku poślubił pochodzącą z Włoch Laurę Vaccari. Paulina Smaszcz chwaliła się osiągnięciami syna.

"Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją" - pisała w mediach społecznościowych.

Julian Kurzajewski to już nastolatek. Uwielbia spędzać czas aktywnie ze swoim tatą. Panowie często jeżdżą razem na rowerze lub chodzą na piesze wędrówki po górach, czym tata chętnie chwali się na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości