Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Socha jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym doczekała się trójki uroczych dzieci: 11-letniej Zofii, 7-letniej Barbary oraz rok młodszego Stanisława. W ostatnim wywiadzie aktorka powiedziała, czy w opiece nad dziećmi pomaga jej mama. Zaskoczeni?

Małgorzata Socha jest polską aktorką, która zyskała ogromną popularność dzięki rolom w serialach telewizyjnych. Gwiazda wykreowała kultową postać Violetty Kubasińskiej w produkcji "BrzydUla". Poza tym widzowie mogli oglądać ją w "Na Wspólnej", gdzie wcielała się od lat w postać Zuzy Hoffer.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Socha o dzieciach

Małgorzata Socha nie zostawia dzieci ze swoją mamą

W ostatnim wywiadzie Małgorzata Socha otworzyła się na delikatny temat, jakim jest opieka nad dziećmi. Trójka maluchów wymaga wiele uwagi, ale aktorka nie zostawia dzieci z babcią.

"Nigdy nie zrobiłabym jej tego" - powiedziała zaskakująco gwiazda.

Małgorzata Socha wyjaśniła, że jej mama ma masę swoich obowiązków i jest bardzo zajęta, dlatego chce chronić ją przed dodatkowym obciążeniem, jakim jest opieka nad energicznymi i wymagającymi dziećmi.

"Dzieci są bardzo absorbujące, szczególnie w tym wieku" - dodała aktorka, odnosząc się do swojej trójki pociech.

Małgorzata Socha przyznała jednak, że babcia pełni bardzo ważną rolę w życiu jej dzieci. Rodzina często się spotyka i ma ze sobą kontakt. Aktorka jest jednak świadoma, jak wielkim wyzwaniem jest przebywanie z gromadką małych, pełnych energii dzieci.

Bardzo często się spotykamy. Mieszkamy w tym samym mieście, dlatego gdy tylko możemy, wspólnie celebrujemy ten czas. Myślę, że bycie z trójką moich dzieci na raz byłoby zbyt intensywne [dla mojej mamy przyp. red.]
- powiedziała

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"

Fani serialu "Na Wspólnej" mieli ostatnio powody do radości. Media obiegła informacja o powrocie jednej z ulubionych postaci — Zuzanny Hoffer, w którą przez lata wcielała się Małgorzata Socha. Aktorka grała w kultowej produkcji od 2007 roku, jednak pod koniec 2022 r. zaskoczyła wszystkich decyzją o odejściu z serialu.

Małgorzata Socha w niedawnym wywiadzie zapewnia, że jej powrót do produkcji jest związany z tym, że Zuzanna Hoffer będzie musiała pewne sprawy wyjaśnić... Aktorka wspólnie z ekipą pracuje już nad kolejnymi odcinkami "Na Wspólnej". Jak wyjawiła gwiazda, jej postać niedługo powróci na ekrany.

"[...] Wrócę do 'Na Wspólnej', żeby poukładać niedomknięte sprawy, powyjaśniać. Nie mogę nic więcej zdradzić. Powiem tylko, że stanie się to bliżej wiosny" - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Powrót Małgorzaty Sochy to nie tylko radosna wiadomość dla fanów aktorki, ale także dla całej załogi i obsady "Na Wspólnej", z którymi gwiazda jest mocno zżyta. Nie było to z pewnością bez znaczenia, gdy podejmowała decyzję o powrocie.

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"
Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości