W sieci pojawiło się nagranie z księżną Kate! Wiemy, jak wygląda. "Szok"

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Chris Jackson Collection
W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy księżną Kate w towarzystwie męża księcia Williama, robiących zakupy. To pierwsze wideo, na którym możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda Kate Middleton od kilku miesięcy. Zdaje się, że wszystko jest w porządku, a księżna wygląda na radosną i zrelaksowaną. Zobaczcie sami.

Księżna Kate oficjalnie ostatni raz pokazała się wraz z dziećmi i mężem w grudniu 2023 r. z okazji świąt Bożego Narodzenia. Niedługo później, bo już w styczniu Pałac Kensington wydał oświadczenie, w którym poinformował, że Kate Middleton musi przejść planowaną operację jamy brzusznej i przez kilka miesięcy będzie wyłączona z pełnienia obowiązków wobec korony.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Internauci zaniepokojeni stanem zdrowia ksieżnej Kate

Zapowiedziano, że księżna Kate powróci w okresie świąt Wielkanocnych do oficjalnych obowiązków, jednak jak na razie musi wrócić do pełni sił, a książę William będzie w ich imieniu pełnił obowiązki reprezentacyjne. Na początku sytuacja ta nie budziła niepokoju poddanych, do czasu.

Internauci z biegiem dni zaczęli zadawać pytania, jak czuje się księżna Kate i jaki jest jej stan zdrowia. Pałac Kensington milczał, jednak kiedy teorie spiskowe dotyczące stanu księżnej zaczęły się mnożyć, wydano krótkie oświadczenie, w którym zdementowano pomówienia i zaznaczono, że księżna zgodnie z planami wróci do pełnienia obowiązków względem korony w Wielkanoc.

Od tego czasu paparazzi kilka razy przyłapali księżną Kate, jednak równie szybko w sieci zaczęły pojawiać się doniesienia, że na zdjęciach nie ma księżnej Kate, tylko jest to inna osoba. Zaczęły pojawiać się plotki o kolejnej ciąży, operacji plastycznej, śpiączce, a nawet... śmierci.

Nie tak dawno na jaw wyszła informacja, że 28 grudnia 2023 r. pod pałacem wydarzyło się coś dziwnego. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać przejazd policji oraz karetek na sygnale, które wyjeżdżały z okolic posiadłości w Sandringham. Konwój wyruszył do Szpitala Pamięci Króla Edwarda VII. Niektórzy internauci uważają, że to właśnie wtedy księżna Kate najprawdopodobniej poczuła się gorzej, a Pałac Kensington i Buckingham nie skomentował tych wydarzeń.

Księżna Kate Middleton
Księżna Kate Middleton
Źródło: Getty Images

Nagranie z księżną Kate obiegło sieć. Zobaczcie, jak wygląda

Ostatnio "The Sun" doniósł, że księżna Kate miała być widziana w jednym ze sklepów w Windsorze. Co prawda portal nie opublikował zdjęć z tego wydarzenia, jednak został dołączony opis tego, jak księżna miała wówczas wyglądać.

"Po tym wszystkim, co można przeczytać w mediach, byłem w szoku, gdy ją zobaczyłem. Kate jak gdyby nigdy nic robiła zakupy z Williamem. Wyglądała na szczęśliwą, zrelaksowaną, zdrową" - czytamy.

Kate wraz z mężem miała robić zakupy na straganie, który znajduje się 2 km od królewskiej posiadłości Adelaide Cottage w Windsorze.

Po kilku dniach w mediach pojawiło się nagranie z zakupów księżnej Kate. Żona księcia Williama jest ubrana na sportowo, wydaje się być zrelaksowana a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Zobaczcie sami.

Pod nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych internautów.

"Szok, to ona żyje?", "Tyle teorii spiskowych a skończyło się dobrze, jak zawsze", "Ale super, że nic jej nie jest" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection

podziel się:

Pozostałe wiadomości