Co Ewa Drzyzga zmieniłaby w Agnieszce Woźniak-Starak? Wymieniła jedną cechę

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak o swoich wadach

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak to jedyny duet kobiecy prowadzący "Dzień dobry TVN". Ostatnio w nowym odcinku cyklu Mateusza Hładkiego panie powiedziały, jakich cech w sobie nie lubią. "Cięty język" - skwitowała Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak Starak są znanymi polskimi dziennikarkami. Ewa Drzyzga zyskała sympatię widzów dzięki programowi "Rozmowy w toku", który prowadziła przez wiele lat. Agnieszka Woźniak-Starak również prowadziła program w stacji TVN "Na językach", a teraz obie panie razem prowadzą "Dzień dobry TVN".

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak o sobie

Ostatnio dziennikarki gościły w cyklu Mateusza Hładkiego "Krótka piłka", w którym opowiedziały o swoich wpadkach w pracy, ale także wymieniły cechy, które z chęcią zmieniłyby u drugiej osoby. Najpierw prowadzące musiały odpowiedzieć, za co się lubią.

Agnieszka Woźniak-Starak podziwia w Ewie jej spokój i opanowanie, natomiast Ewa Drzyzga uwielbia radość współprowadzącej. Co ciekawe, kolejne pytanie dotyczyło tego, jakie cechy powinny przepracować.

"Czasami jest zbyt empatyczna" - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak o Ewie Drzyzdze, natomiast ta odpowiedziała: "Cięty język, czasami niepotrzebny".

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

Agnieszka Woźniak-Starak chciała zostać fryzjerką

Mateusz Hładki zapytał również o to, kim dziennikarki chciały zostać w dzieciństwie. Ewa Drzyzga chciała zostać nauczycielką, a Agnieszka Woźniak-Starak widziała się w zawodzie fryzjerki.

Prowadzący zapytał również o wpadki podczas pracy. Ewa Drzyzga powiedziała:

"Pamiętam, jak pracowałam w radiu i serwis był co godzinę. To było straszne jak się człowiek cuknął, czyli pomylił. Myślę tak 'Boże, znowu się cuknęłam, małe przejęzyczenie', ale potem myślę 'dobra za godzinę będzie następny, to się poprawię'" - dodała Ewa Drzyzga.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości