Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, to polska prezenterka radiowo-telewizyjna, dziennikarka i osobowość medialna. Była prowadzącą porannego programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN”, w którym występowała razem z Ewą Drzyzgą. 

Agnieszka Woźniak-Starak – życie prywatne, ile ma lat

Agnieszka Woźniak-Starak, z domu Szulim, urodziła się w Warszawie, 15 kwietnia 1978 roku, w 2023 roku skończyła więc 45 lat. Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej oraz studia licencjackie w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie na kierunku dziennikarstwo radiowe.

Agnieszka Woźniak-Starak – rodzice, rodzeństwo

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma rodzeństwa, jest jedynaczką, a jej rodzice nie udzielają się w mediach. Parę razy dodała jednak zdjęcia z rodzicami na swój profil na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak – związki, mąż, dzieci

Agnieszka Woźniak-Starak miała dwóch mężów. Pierwszym z nich był Adam Badziak – motocyklista wyścigowy, z którym ślub wzięła 6 września 2008 roku w kościele świętej Anny na Warszawskim Wilanowie. Para rozstała się w 2012 roku. 27 sierpnia 2016 roku, w Wenecji ponownie wzięła ślub z producentem filmowym Piotrek Woźniakiem-Starakiem. Parę rozłączyła jednak tragiczna śmierć Piotra w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach 18 sierpnia 2018.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma dzieci. W kilku wywiadach głośno wypowiedziała się na temat bezdzietności i tego, że na razie nie planuje zostać mamą i nie wie, czy chce mieć dzieci.

Agnieszka Woźniak-Starak – nowy partner

Od 2020 roku Agnieszka Woźniak-Starak związała się z restauratorem – Maciejem Pasikowskim. Portalowi "Pudelek" zdradziła, czy planuje pokazać się publicznie z partnerem. Jak się okazało, dziennikarka zaczęła bardziej dbać o prywatność i nie zamierza łączyć życia zawodowego z prywatnym.

"Myślę, że bardzo dużo się w moim życiu zmieniło. Zmieniły się priorytety i bardzo dbam o to, żeby mieć w życiu taką absolutnie swoją przestrzeń. To mój świat, mój matrix, który sobie stworzyłam, do którego niewiele osób ma dostęp. Praca w telewizji to jest jedno, ja tu wpadam, bardzo to lubię, jest bardzo przyjemnie. Życia bym za to nie oddała nigdy, bo wiem, że życie jest zupełnie gdzie indziej. To fajne życie i moje życie. To, co ja lubię robić" - powiedziała w wywiadzie.

Agnieszka Woźniak-Starak – programy

Agnieszka Woźniak-Starak swoją współpracę z grupą TVN rozpoczęła w 2013 roku, jako prowadząca następujących programów:

 • “Dzień Dobry TVN” – programy wakacyjne w latach 2013-2014,
 • “Na językach” – w latach 2013-2016,
 • “Aplauz, Aplauz” – 2015,
 • “Ameryka Express” – w latach 2016-2018,
 • “Stylowy Magazyn” TVNStyle – 2015,
 • “Big Brother Arena” TVN7 – 2019,
 • “Dzień Dobry TVN” – 2020 – obecnie.

Agnieszka Woźniak-Starak – kariera, nagrody

Agnieszka Woźniak-Starak w latach 2012-2013 była redaktorką naczelną magazynu “e!stilo”. W latach 2012-2013 wraz z Kubą Wojewódzkim prowadziła poranną audycję radia Eska Rock – “Zwolnienie w WF-u”. Prezenterka prowadzi również różne koncerty i festiwale organizowane przez TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak była nominowana do nagrody Telekamery Tele tygodnia, w następujących kategoriach:

 • Osobowość Telewizyjna – w 2013 roku,
 • Osobowość telewizyjna – w 2016 roku.

Nominowano ją także do nagrody “Serce dla zwierząt” w plebiscycie portalu www.psy.pl.

Wizerunek Agnieszki Woźniak-Starak jest zawsze nienaganny, dlatego otrzymała również:

 • Nagrodę w plebiscycie #Style Hashtag Award w kategorii “Ikona stylu” – w 2015 roku.
 • Nagrodę Gali Elle Style Awards w kategorii “Ikona stylu” – w 2022 roku.
 • Nagrodę w plebiscycie #Hasztagi Roku w kategorii Stylowy Influencer – w 2022 roku.

Agnieszka Woźniak-Starak – Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi profile w mediach społecznościowych. Znajdziesz ją na Instagramie pod nickiem @aga_wozniak_starak. Aktualnie obserwuje ją blisko 653 tys. osób.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Agnieszka Woźniak-Starak o popularności
Agnieszka Woźniak-Starak o popularności Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA