Dziennikarka zemdlała na wizji podczas debaty. Kamery zarejestrowały reakcję polityczki

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dziennikarka zemdlała na wizji podczas politycznej debaty

Kate McCann, prezenterka TalkTV, zemdlała na wizji. Do zdarzenia doszło podczas debaty politycznej. Kamery zarejestrowały przerażenie w oczach brytyjskiej minister spraw zagranicznych. Program zakończył nadawanie. Dziennikarce udzielono natychmiastowej pomocy. W jakim jest teraz stanie?

O stanowisko premiera Wielkiej Brytanii starają się minister spraw zagranicznych Liz Truss i były minister finansów Rishi Sunak. 26 lipca 2022 odbyła się debata zorganizowana przez TalkTV oraz dziennik "The Sun". Poprowadziła ją dziennikarka Kate McCann.

Dziennikarka zemdlała na wizji podczas politycznej debaty

Nagranie z całej sytuacji udostępniła w serwisie YouTube redakcja NBC News. Dzięki temu wiemy, kiedy doszło do zdarzenia. Gdy Liz Truss odpowiadała na pytanie, w studio rozległ się huk, a kamery zarejestrowały przerażoną minę minister spraw zagranicznych. Na krótkim filmiku widzimy jej zdezorientowanie.

Program zakończył nadawanie. Stacja poinformowała później, że dziennikarce nie stało się nic poważnego. Lekarze zalecili jej odpoczynek, dlatego podjęto decyzję o tym, by nie kontynuować debaty.

"Kate McCann zemdlała dziś wieczorem na antenie i chociaż nic poważnego się jej nie stało, to zalecenie medyczne wskazywało, by nie kontynuować debaty. Przepraszamy naszych widzów i słuchaczy" - napisali przedstawiciele stacji TalkTV.

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Widzowie zaniepokojeni stanem zdrowia dziennikarki. Oceniają reakcję polityczki

Na komunikat stacji zareagował Rishi Sunak, który dziękował dziennikarce za świetną debatę i życzył jej powrotu do zdrowia.

"To dobra wiadomość, że już wracasz do zdrowia, Kate McCann. To była świetna debata i już nie mogę się doczekać, aż wkrótce znów będziesz mnie grillować!" - zażartował na Twitterze.

Internauci również przesyłali życzenia prezenterce. Podzielili się swoimi reakcjami w komentarzach na YouTubie.

"Kate McCann jest moją ulubioną prezenterką telewizyjną w Wielkiej Brytanii. Cieszę się, że jest z nią wszystko w porządku" - czytamy.

Kilka osób zasugerowało, że nie spodobała im się reakcja minister spraw zagranicznych. Inni bronili jej zachowania.

"Osobiście nie widzę nic złego w jej reakcji. Wydawała się zszokowana i zaniepokojona. To pokazuje, że nie jest psychopatką, której brakuje empatii" - oceniła pewna internautka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości