Monika Olejnik szaleje na falach. Tak świętuje kolejny zawodowy sukces

Autor:
Dagmara
Olszewska
 Monika Olejnik

Monika Olejnik to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dziennikarek TVN. Od lat gości na ekranach telewizorów i w bezpośredni oraz szczery sposób przedstawia widzom sytuację polityczną i gospodarczą. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała się w wakacyjnym wydaniu. Bijąca ze zdjęcia radość jest spowodowana kolejnym, wielkim sukcesem dziennikarki.

Monika Olejnik, choć skrzętnie ukrywa prywatność i chroni tożsamość swoich najbliższych, uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując zdjęcia z wakacji. Beztroskie szaleństwo na falach miało jednak podłoże zawodowe. 

Monika Olejnik - sukcesy zawodowe

Dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraziła swoją radość z wyniku, jaki osiągnął program "Kropka nad i", który prowadzi. Monika Olejnik podziękowała tym samym wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu produkcji. 

"Kropka nad i" na fali! Zakończyliśmy sezon z bardzo dobrym wynikiem oglądalności! Dziękuję, że jesteście ze mną od 25 lat. "Pytam czasami w glanach, ale nigdy na kolanach". Wielkie dzięki dla całego zespołu, z którym mam przyjemność współpracować. Jesteście wspaniali. W tym roku świętujemy 25 wspólnych lat

Jeszcze niedawno widzowie i fani "Kropki nad i" martwili się o program gdy nagle zniknął z anteny. Zmiany w ramówce pojawiły się jednak na wskutek choroby Moniki Olejnik, która nie mogła pojawić się w studio nagraniowym. Na szczęście stan zdrowia dziennikarki szybko się poprawił i świetnymi wynikami oglądalności może cieszyć się już w rajskiej, wakacyjnej scenerii. 

Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka"
Gwiazdy na premierze e-booka "Zawód: Producentka" Źródło: "Co za Tydzień"

Monika Olejnik - kariera i praca

Monika Olejnik od 1997 roku prowadzi program "Kropka nad i". Średnia oglądalność formatu  w sezonie 2019/2020 to około 720 tysięcy widzów, dzięki czemu TVN24 w czasie emisji zostało  liderem wśród stacji informacyjnych. Według informacji, które podała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie, program nieustannie gromadzi przed ekranami widzów. 

Monika Olejnik należy do grona najbardziej bezkompromisowych polskich dziennikarek. Nie stroni od wymiany zdań i broni poglądów, w które wierzy. To podejście sprawiło, że "Kropka nad i" jest jednym z najchętniej oglądanych programów w ramówce TVN 24. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości