Dziewczyna Gerarda Pique ma mieć romans z trenerem piłkarza. Clara Chia zdradza sportowca?

Shakira, Gerard Pique
Dziewczyna Gerarda Pique ma mieć romans z trenerem piłkarza
Źródło: Getty Images
Hiszpańskie media rozpisują się obecnie na temat kłopotów w związku Gerarda Pique z nową wybranką. Powodem ma być romans, w jaki miała się wdać 24-letnia Clara Chia. Jakby tego było mało, dziewczyna ma zdradzać sportowca z jego własnym trenerem.

Gerard Pique jest uznanym piłkarzem, który gra w klubie FC Barcelona, jednak media żyją obecnie głównie jego życiem prywatnym. Sportowiec rozstał się kilka miesięcy temu ze swoją wieloletnią partnerką Shakirą, z która ma dwójkę dzieci. Powodem miały być zdrady, jakich dopuszczał się w ich domu pod nieobecność piosenkarki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #10. Dorota Wellman zdradza kulisy "Kto to wie?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Partnerka Gerarda Pique go zdradza?

Hiszpańskie media żyją obecnie domniemanym romansem, w jaki miała się wdać nowa partnerka Gerarda Pique. 24-latka ma zdradzać piłkarza z jego własnym trenerem Pepem Guardiolą. Podobno Clara Chia i wspomniany mężczyzna poznali się przypadkiem podczas odprowadzania dzieci do szkoły.

Media spekulują, że romans, w jaki wdała się partnerka piłkarza, jest zemstą za jego zdradę. Gerard Pique miał jej dokonać z młodą prawniczką. Wśród komentarzy internautów nie brakuje spekulacji, że dziewczyna odeszła do innego mężczyzny ze względu na olbrzymią presję i niewybredne komentarze, jakie otrzymuje ze strony fanów Shakiry.

Na temat wiadomości, jakie otrzymuje od wielbicieli piosenkarki wypowiedział się niedawno Gerard Pique.

"Moja ex była Latynoską, więc możesz sobie tylko wyobrażać, co dostawałem od jej fanów w mediach społecznościowych. To miliony barbarzyńców" - powiedział wyraźnie przejęty piłkarz.

Syn zainspirował Shakirę do stworzenia piosenki o Gerardzie Pique

W związku z niesamowitą popularności piosenki, w której Shakira rozlicza się z niewiernym partnerem, gwiazda jest zapraszana do różnych programów telewizyjnych. W jednym z najnowszych wywiadów artystka wyznała, że do nagrania utworu z we współpracy z Bizarrapem zachęcił ją syn Milan.

Shakira przyznała także, że ostatni rok był dla niej wyjątkowo ciężki, a nagranie piosenki, w której rozlicza się z niewiernym partnerem, było świetnym ujściem dla jej emocji. Gwiazda jest pod wrażeniem tego, jak wiele kobiet ze słowami jej utworu się teraz utożsamia.

"Miałam bardzo ciężki rok po separacji. Stworzenie tej piosenki było dla mnie bardzo ważne. To było zdrowe ujście dla moich emocji. Kiedy opublikowaliśmy ten utwór, nie miałam poczucia, że mam fanów. Miałam już siostrzeństwo kobiet, które przeszły przez to samo co ja, które czują to, co ja, które musiały tolerować tyle gówna co ja. Napisałam tę piosenkę dla samej siebie. Ale teraz widzę, że wiele kobiet też tego potrzebowało, takiego forum, głosu, który by je reprezentował" - powiedziała gwiazda w programie Jimmy'ego Fallona.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości