Mama Shakiry trafiła do szpitala. Gwiazda przeżywa ciężkie chwile

Shakira
Mama Shakiry trafiła do szpitala
Źródło: Getty Images
Shakira przeżywa obecnie trudne chwile. Mama artystki ze względu na problemy zdrowotne trafiła do szpitala i musi być pod obserwacją lekarzy. Problemy ze zdrowiem rodzicielki gwiazdy to tylko jedne z wielu przykrych zdarzeń, które spadły ostatnio na artystkę.

Shakira to kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów. Chociaż teraz uważana jest za jedną z najpopularniejszych artystek świata, to gwiazda długo musiała czekać na swoją szansę. Dopiero trzecia płyta wokalistki "Dónde están los ladrones" osiągnęła komercyjny sukces, zapewniając jej międzynarodową rozpoznawalność. Aktualnie Shakira może pochwalić się dwiema nagrodami Grammy, a jej półkę dodatkowo zdobi siedem nagród Latin Grammy Awards..

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Bovska otworzyła się na temat trudnych przeżyć. Poruszyła temat bezpłodności

Mama Shakiry trafiła do szpitala

Shakira zdecydowanie nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do najbardziej udanych. Jeszcze całkowicie nie zamilkły echa jej rozstania z Gerardem Pique, a media już donoszą o kolejnym osobistym dramacie gwiazdy. Na domiar złego pojawiły się również informacje na temat pogarszającego się stanu zdrowia kolejnego członka jej rodziny.

Nidia Ripoll zmaga się obecnie z nasilonymi objawami zakrzepicy żył. Stan zdrowia mamy artystki był na tyle poważny, że ta została przewieziona w trybie pilnym do szpitala. Niestety nie wszystko poszło po myśli lekarzy, na co wskazuje, wydłużenie hospitalizacji mamy gwiazdy do powyżej pierwotnie planowanych trzech dni.

Niestety, problemy ze zdrowiem mamy oraz rozstanie ze słynnym piłkarzem, to nie są jedyne zmartwienia, jakie trapią kolumbijską artystkę. W 2022 roku ojciec Shakiry - William Mebarak Chadid aż dwa razy trafiał do placówki medycznej ze względu na coraz bardziej pogarszające się samopoczucie. Obecnie 91-latek jeszcze bardziej podupadł na zdrowiu.

Ojciec Shakiry również ma problemy ze zdrowiem

W maju 2022 roku ojciec Shakiry doznał poważnego upadku. W związku z powyższym należało pilnie przeprowadzić operację zakrzepów krwi, które także mu zagrażały. Teraz nieoczekiwanie mężczyzna znów trafił do szpitala. Póki co gwiazda nie zdradza powodów jego hospitalizacji. Kilka tygodni temu kolumbijska piosenkarka na swoim Instagramie napisała poruszający wpis, w którym odnosi się do jego sytuacji zdrowotnej.

"Nauczyłeś nas, wstajesz po każdym upadku i tym razem wiemy, że zrobisz to ponownie. Kochamy cię" - brzmiał chwytający za serce wpis gwiazdy na Instagramie.

Gwiazda na swoich kontach w mediach społecznościowych przy okazji opublikowała zdjęcie przedstawiające jej rodziców. Na wspomnianej fotografii można zobaczyć mamę artystki, która czule całuje swojego męża. Pod postem szybko pojawiło się dużo komentarzy od fanów Shakiry, którzy życzyli rodzicom gwiazdy dużo zdrowia.

"Miłość, o której wszyscy marzymy",

"Dużo zdrowia" - pisali fani gwiazdy.

Sama artystka do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień na temat stanu zdrowia swoich rodziców.

 Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości