Edyta Górniak atakuje Elżbietę Zapendowską. Trenerka odpowiada [TYLKO U NAS]

Elżbieta Zapendowska odpowiada Edycie Górniak
Elżbieta Zapendowska odpowiada Edycie Górniak
Źródło: MW MEDIA
Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie wyznała, że to dzięki niej Elżbieta Zapendowska jest znaną nauczycielką śpiewu. Artystka dodała, że przez kilkanaście lat kłamała i cieszy się, że w końcu mogła powiedzieć prawdę. Elżbieta Zapendowska w rozmowie z nami skomentowała tę sytuację. "Spodziewałam się tego" - powiedziała.

Edyta Górniak w ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że kariera Elżbiety Zapendowskiej była zależna wyłącznie od niej. Piosenkarka powiedziała, że nie chciała o tym nigdy mówić, jednak ma już dość życia w kłamstwie.

Elżbieta Zapendowska osiągnęła sukces dzięki Edycie Górniak?

Edyta Górniak powiedziała:

"Nigdy nie chciałam tego mówić. Mam kilka takich tajemnic, jeśli chodzi o show-biznes. Ela mi kiedyś pomogła i ja postanowiłam za tę jedną pomoc też jej pomóc. Moja pomoc polegała na tym, że ja okłamałam całą Polskę, mówiąc, że Ela Zapendowska nauczyła mnie śpiewać. To jest nieprawda. Chciałam jej po prostu pomóc" - mówiła Edyta Górniak.

Piosenkarka dalej wyjaśniła, że to właśnie Elżbieta Zapendowska zauważyła jej talent i dzięki niej jej rodzice zgodzili się, żeby ta wyjechała z Opola do Warszawy robić karierę, jednak to nie ona nauczyła ją śpiewać.

"Ela rozpoznała mój talent. Ona zrobiła wtedy bardzo ważną rzecz, bo przekonała moich rodziców, że warto puścić mnie do Warszawy. Potem dzięki temu przez wiele lat utrzymywałam rodziców. Natomiast ja za to dedykowałam jej moją pierwszą płytę 'Dotyk'. Wtedy żył jeszcze mój śp. menadżer Wiktor. Ja chciałam Eli pomóc. Poprosiłam go, żeby on dał jej pracę przy 'Metrze'. Żeby ona robiła rozśpiewki z fortepianem. Mimo że mieliśmy nauczycieli, to przekonałam Wiktora. Więc on ją ściągnął z Opola do Warszawy, dał jej mieszkanie, za które płacił, dał jej pracę – zarabiała i miała pełną opiekę mojego menadżera, a ja wszystkich przekonywałam, że to Ela mnie nauczyła śpiewać. To jest nieprawda" - oznajmiła Edyta Górniak.

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA

Zobacz wideo:

Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Elżbieta Zapendowska komentuje słowa piosenkarki

Postanowiliśmy zapytać o zdanie Elżbietę Zapendowską, która powiedziała, że nie chce wchodzić w dyskusję z Edytą Górniak, jednak spodziewała się ataku z jej strony.

- Ja tego w ogóle nie skomentuję. Całe życie pracowałam przy różnych produkcjach i nie muszę się bronić. Czekałam na to, kiedy ona mnie zaatakuje. Wypowiedziałam się o jej rodzicach, a ja znam tę historię, ponieważ mieszkałam kiedyś w Opolu i byłam świadkiem wielu spraw, więc czekałam tylko na jej atak. Spodziewałam się tego. Jeżeli ona tak pragnie gadać, to jest jej problem, nie mój — powiedziała w rozmowie z nami Elżbieta Zapendowska.

Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska
Źródło: MWMEDIA

Trenerka głosu wyznała, że spodziewała się ataku Edyty Górniak. Elżbieta Zapendowska miała na myśli wywiad, którego udzieliła kilka miesięcy temu portalowi Pomponik, w którym opisała, jak obecnie wyglądają relacje Edyty Górniak z jej rodzicami.

"Słyszałam po drugiej stronie słuchawki płacz pani Grażyny Jasik, mamy Edyty. Jest teraz ciężko chora, a jej mąż przeszedł niedawno poważną operację. Żyją bardzo skromnie. Oboje potrzebują spokoju i wsparcia od dzieci. (...) Nie raz widziałam, jak jej mama przyjeżdżała z mężem do stolicy i pomagała Edycie urządzać się w wynajmowanych mieszkaniach. Potrafiła autobusem przywieźć córce zapas ulubionych naleśników! Bardzo się o nią martwiła, ale widziała też, że 'Metro', a potem Eurowizja, to szansa dla Edyty i że nie może trzymać dziecka z takim talentem w ukryciu. Zapłaciła za to ogromną cenę, ale córki nie przestała kochać nigdy. Codziennie na nią czeka" - powiedziała Elżbieta Zapendowska.

Na końcu dodała:

"Przekażcie jej takie słowa: Edyto, jesteś osobą wierzącą, więc proszę, czcij ojca swego i matkę swoją. To jedno z dziesięciu przykazań bożych. Czekam teraz, aż po tych słowach uderzysz we mnie, choć kto wie, może stanie się inaczej?" - powiedziała.

Jak widać, na odpowiedź Edyty Górniak nie musieliśmy długo czekać.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości