Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" spodziewa się dziecka. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Antosik spodziewa się dziecka
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Antosik spodziewa się dziecka
Źródło: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Kolejna uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Tym razem szczęśliwą nowiną podzieliła się bohaterka 2. sezonu show Agnieszka Antosik. O ciąży poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który z niewielkimi przerwami jest emitowany na antenie stacji TVN od 2016 roku. Dotychczas widzowie mogli oglądać aż 7. sezonów kontrowersyjnego show. "ŚOPW" to eksperyment społeczny, w którym uczestnicy łączeni są w pary przez ekspertów na podstawie ankiet i wywiadów.

Po raz pierwszy przyszli małżonkowie spotykają się na ślubnym kobiercu. Niestety, powstałe w programie związki rzadko kiedy się udają. Agnieszka Antosik była uczestniczką 2. edycji show. Jej małżeństwo z Marcinem rozpadło się niedługo po zakończeniu programu. Teraz kobieta układa sobie życie na nowo. Właśnie poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Agnieszka ze "ŚOPW" jest w ciąży

Agnieszka Antosiak spodziewa się dziecka. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Opublikowała artystyczne zdjęcie, na którym widać zarys ciążowych krągłości. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była oszczędna w słowach. Napisała jedynie:

"A&A&…".

Od emisji 2. sezonu kontrowersyjnego eksperymentu społecznego minęły prawie 5 lat. Agnieszka Antosik przeszła ogromną metamorfozę. Zapuściła włosy, a nowa fryzura zdecydowanie odmłodziła kobietę. Wygląda zupełnie inaczej niż w programie. Jest nie do poznania.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agnieszka i Marcin

Agnieszka Antosik była uczestniczką 2. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją w parę z Marcinem Wichrowskim. Choć para od początku była raczej tajemnicza i powściągliwa, uczestników połączyła niechęć do wszechobecnych kamer. Produkcja programu podejrzewała wówczas, że świeżo upieczeni małżonkowie spotykają się w tajemnicy. Choć oboje zdecydowali się pozostać w małżeństwie, niedługo po emisji finałowego odcinka Marcin poinformował o rozstaniu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostępne są na Playerze. W serwisie można też oglądać australijską edycję eksperymentu. Jakie są różnice między programami? Sprawdźcie koniecznie!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @aga_antosik

Źródło zdjęcia głównego: Facebook "Ślub od pierwszego wejrzenia"

podziel się:

Pozostałe wiadomości