Edyta Górniak kolejny raz o Elżbiecie Zapendowskiej. Opowiedziała o wewnętrznym konflikcie

Autor:
Norbert
Żyła
Edyta Górniak i Elżbieta Zapewndowska

Edyta Górniak w jednym z najnowszych wywiadów powróciła do konfliktu z Elżbietą Zapendowską. Gwiazda nie rozumie, dlaczego słynna nauczycielka śpiewu stale w swoich wywiadach porusza jej temat. O czym jeszcze opowiedziała artystka?

Na temat konfliktu Edyty Górniak z Elżbietą Zapendowską głośno jest w mediach od lat. Wszystko zaczęło się, gdy słynna nauczycielka śpiewu skrytykowała diwę w audycji "Wojewódzki&Kędzierski".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Premiera filmu "Rój"
Premiera filmu "Rój" Kamery "Co za Tydzień" na uroczystej premierze filmu "Rój". Co się działo?

Edyta Górniak gorzko o Elżbiecie Zapendowskiej

Edyta Górniak w podcaście wideo "Strip talk z gwiazdami" powróciła do trwającego od wielu lat konfliktu z Elżbietą Zapendowską. Artystka opowiedziała o swoim postrzeganiu życia, świata, ludzi i praw, według których żyjemy. Gwiazda wyraziła również swoje przemyślenia na temat nauczycielki śpiewu, która zdaniem diwy, ma wewnętrzny konflikt związany z artystką. Edyta Górniak w trakcie wywiadu zastanawiała się nad przyczynami tego konfliktu.

"Uczciwie, to co ja myślę i tak jak ja dzisiaj postrzegam życie, świat, ludzi, sytuacje, okoliczności, zależności i prawa, według których żyjemy, to jest trochę tak, że każdy wyraża to, czym jest, więc Ela musi mieć od dawna jakiś wewnętrzny konflikt. Wewnętrzny konflikt ze mną. Coś jej nie pasuje i nie potrafi powiedzieć niczego obiektywnego, a już nie powiem o życzliwości. W mojej ocenie nie ma powodów. Ja jej wiele razy pomogłam w życiu. Ona mi pomogła i ja jej też pomogłam. Okłamałam całą Polskę, że jest cudownym nauczycielem wokalistyki. To jest nieprawda. Nie potrafi nauczać, ale chciałam ją wydostać z małego Opola" - powiedziała gwiazda.

Edyta Górniak
Edyta Górniak kolejny raz wypowiedziała się na temat konfliktu z Elżbietą Zapendowską Edyta Górniak Źródło: MWMEDIA

Edyta Górniak o kłamstwie w sprawie Elżbiety Zapendowskiej

Edyta Górniak w dalszej części rozmowy z dziennikarzem serwisu pomponik.pl opowiedziała o tym, jak Elżbieta Zapendowska pomogła przekonać jej rodziców, aby pozwolili jej jechać do Warszawy i pracować przy musicalu "Metro".

"Tak jak ona pomogła przekonać moich rodziców, żeby pozwolili mi jechać do Warszawy i pracować w 'Metrze' [polski musical z muzyką Janusza Stokłosy, librettem Agaty Miklaszewskiej i Maryny Miklaszewskiej, wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza - przyp. red.], bo wtedy miałam bardzo trudne warunki domowe i rygorystyczne. Rodzice by mnie wtedy nigdy nie puścili, a ona ich przekonała. To była jej wielka pomoc. Ja pamiętam, kto mi pomógł, dlatego zadedykowałam jej pierwszą płytę i postanowiłam, że jak będę mogła zrobić więcej, to zrobię. Wyciągnęłam ją stamtąd i dałam do pracy w 'Metrze'. Wiktor Kubiak dał jej mieszkanie na moją prośbę" - powiedziała diwa.

Edyta Górniak zaskoczyła również, wyznaniem, że okłamała opinię publiczną w sprawie Elżbiety Zapendowskiej. Podważyła również kompetencje nauczycielki śpiewu.

"Ludzie chodzili do niej, ale ona nie potrafiła nauczać [...] To czy ona powie, że ktoś umie śpiewać czy nie, to większość z nas potrafi to powiedzieć. Wypowiedzieć się w taki sposób, żeby dać komuś faktyczne wskazówki, jak się rozwijać i gdzie jest błąd techniczny, to nie potrafi. Ona tylko mówi: 'Oddychaj przeponą'. Bzdura. Wcale się nie śpiewa przeponą, można, ale nie trzeba. Są różne techniki. Nie jest nauczycielem. Okłamałam całą Polskę, bo chciałam jej po prostu pomóc. Niewiele razy skłamałam w życiu. Jestem raczej bardzo szczera. Żyłam z kłamstwem, ale zrobiłam też dobry uczynek, więc pomyślałam, że zostanie mi to wybaczone. Ona dostawała kolejne prace [...] Wiadomo, że telewizja czasem lubi jak się leje krew. Pojawiło się w naszym show-biznesie parę takich osób, które dają gwarancję tego, że będzie trochę jadu i ona przez to dostała trochę tego zainteresowania" - powiedziała gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości