Inteligentne, ambitne i twardo stąpające po ziemi. Znakiem zodiaku tych gwiazd są Bliźnięta

Autor:
Norbert
Żyła
Anja Rubik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Hakiel

Wierzy się, że osoby, których znakiem zodiaku są Bliźnięta (urodzone między 21 maja a 21 czerwca), na pierwszym miejscu stawiają zdrowy rozsądek. Astrolodzy twierdzą, że ludzie spod tego znaku są wiecznie nienasyceni życiem i ciągle wyznaczają sobie nowe cele. Anja Rubik, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Marcin Hakiel to tylko niektóre gwiazdy, którym patronują Bliźnięta.

Zdaniem astrologów osoby, których znakiem zodiaku są Bliźnięta, nie lubią się nudzić, gdyż nuda jest przez nie traktowana jako strata czasu. Ludzie spod tego znaku zawsze muszą mieć coś do roboty. Na szczęście ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie zajęcia nie powinny mieć problemu, ponieważ są uzdolnione na wielu różnych płaszczyznach. Wierzy się, że Bliźnięta mają dwie lub nawet więcej twarzy, dlatego rewelacyjnie potrafią zaadaptować się do każdej sytuacji i postawionego przed nimi wyzwania. To świetny znak dla osób twórczych, towarzyskich i ciekawych świata. Bliźnięta kochają ludzi, a ludzie kochają Bliźnięta.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych
Julia von Stein o wierze w duchy i zjawiskach paranormalnych Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Dlaczego jej tata musi spać przy zapalonym świetle?

Elżbieta Romanowska, Cezary Pazura i Joanna Koroniewska

Zawodami, w których sprawdzają się osoby spod znaku Bliźniąt, będą wszystkie te, w których należy mieć otwarte i przyjazne podejście do drugiego człowieka. Dobrym wyborem dla tych osoby będzie aktorstwo (oraz inne artystyczne zajęcia). Jest to związane z tym, że zodiakalne Bliźnięta jak nikt inny potrafią na zawołanie zmieniać maski nie tylko w życiu, ale również na scenie. Mają do tego wręcz wrodzone predyspozycje.

Elżbieta Romanowska i Joanna Koroniewska rewelacyjnie odnajdują się przed kamerą i potrafią wcielić się w dosłownie każdą rolę. Ich wrodzona inteligencja i pewność siebie także przydaje się w ich zawodzie, gdyż pomaga im to zadbać o własne interesy poza sceną. Związane z Bliźniętami ogromne ambicje są pomocne, gdy te chcą piąć się po szczeblach kariery.

Cezarego Pazurę za niezapomniane filmowe role pokochało wielu Polaków. Artysta jednak nie osiadł na laurach. Prowadzi kanał na YouTube, gdzie przez wielu młodych ludzi określany jest mianem "wujka". Oprócz tego jest gospodarzem programu rozrywkowego, a także pisze scenariusze filmowe. W ten sposób objawia się u aktora wspomniane już nienasycenie życiem, któremu zaradza, wyznaczając sobie kolejne ambitne cele.

Elżbieta Romanowska, Cezary Pazura, Joanna Koroniewska
Znakiem zodiaku tych gwiazd są Bliźnięta Elżbieta Romanowska, Cezary Pazura, Joanna Koroniewska Źródło: MWMEDIA

Anja Rubik, Małgorzata Rozenek-Majdan i Marcin Hakiel

Anja Rubik zaczęła ciężko pracować w bardzo młodym wieku. Wielogodzinne pokazy czy sesje zdjęciowe z pewnością wymagały od niej wiele cierpliwości. Modelka ma jej aż zanadto. Nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi. Zodiakalne Bliźnięta wolą ostrożnie przemyśleć swój ruch w obawie przed popełnieniem błędu i bezapelacyjnie jest to świetna cecha.

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest nie tylko ze swojego profesjonalizmu, ale także dużych ambicji. Po licznych sukcesach, jakie ma na koncie: poprowadzeniu kilku topowych programów czy wydania licznych publikacji, żona Radosława Majdana zapragnęła sprawdzić się w roli prowadzącej program śniadaniowy i... jak to zwykle bywa w przypadku Bliźniąt, dopięła swego. Gwiazda świetnie odnalazła się w nowej roli.

Marcin Hakiel jako instruktor tańca przelewa artystyczną duszę na skomplikowane układy taneczne. Gwiazdor szybko poradził sobie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Rozsądek, jaki przyświeca Bliźniętom, z pewnością pomógł mu podejść do rozstania z klasą. Na nową miłość nie musiał jednak długo czekać, a u jego boku szybko pojawiła się piękna blondynka. Tancerz jak każdy zodiakalny Bliźniak przyciąga prawdziwe tłumy swoim pogodnym i jednoczenie towarzyskim usposobieniem.

Wymienione gwiazdy zdecydowanie potrafią zjednywać sobie sympatię widzów. Niezależnie, w jakiej produkcji wystąpią, to zawsze podąży za nimi wianuszek fanów. Takie właśnie są Bliźnięta.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości