Edyta Górniak planuje wakacje z synem i jego dziewczyną. Chce lepiej poznać ukochaną Allana

Autor:
Norbert
Żyła
Edyta Górniak

W jednym z najnowszych wywiadów Edyta Górniak wyznała, że chce bliżej poznać dziewczynę swojego syna Allana Krupy. Diwa zdradziła, że zamierza zorganizować wspólne wakacje dla siebie, syna i jego wybranki.

Edyta Górniak ma świetne rodzinne relacje z Allanem Krupą. Syn gwiazdy często towarzyszy jej podczas różnych oficjalnych wyjść. Początkujący raper nawet występował ze sławną mamą na scenie podczas ostatniego sylwestra.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak planuje zabrać syna i jego dziewczynę na wspólne wakacje

Ostatnio Allan Krupa często pojawia się w towarzystwie swojej nowej dziewczyny, Angeliki Dziedzic. Jego wybranka to popularna tiktokerka, która dynamicznie rozwija swoją karierę w świecie influencerów. Ukochana syna Edyty Górniak za pomocą swoich mediów społecznościowych dzieli się także swoim życiem prywatnym, w tym chwilami spędzanymi w towarzystwie swojego chłopaka.

Relacji Allana Krupy z Angeliką Dziedzic kibicuje mama młodego rapera. Edyta Górniak udzieliła niedawno wywiadu serwisowi fakt.pl. W trakcie rozmowy przyznała, że planuje zabrać syna i jego ukochaną na wspólne wakacje, w trakcie których chciałaby lepiej poznać dziewczynę pociechy.

"Myślę, że polecimy sobie gdzieś we trójkę. Oni będą sobie razem, a ja i tak na wakacjach lubię chodzić sobie swoimi ścieżkami, posiłki sobie zjemy razem, a tak to niech sobie tam odpoczną. Oni są nierozłączni. Może polecimy sobie gdzieś, teraz byłam sama miesiąc. Allan ma DJ-owskie sety przez wakacje, ale złapiemy taką dziurę, żeby polecieć" - powiedziała artystka.

Allan Krupa i Edyta Górniak
Edyta Górniak ma świetne relacje ze swoim synem Allanem Krupą Allan Krupa i Edyta Górniak Źródło: MWMEDIA

Allan Krupa zamieszkał z dziewczyną

Allan Krupa w jednym z najnowszych wywiadów zdradził, że zamieszkał z dziewczyną. W rozmowie z reporterem serwisu pomponik.pl syn Edyty Górniak zdradził również, że cieszy się z faktu, iż jego związek jest na takim etapie, gdzie potrafią wspólnie mieszkać bez kłótni czy konfliktów.

"Zamieszkaliśmy razem. Jest wspaniale. Myślę, że oboje jesteśmy już na etapie, gdzie możemy ze sobą mieszkać bez wzajemnego mordowania. Trwa to już jakiś czas i dobrze nam idzie. Żyjemy razem świetnie, bez zastrzeżeń. Jest super" - potwierdził.

Syna szczęście cieszy również znaną mamę. Na swoim profilu na Facebooku Edyta Górniak niedawno opublikowała zdjęcie zakochanych.

"Moje dzieci & moje szczęścia. Love x 2" — podpisała fotografię dumna wokalistka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości